2737
2739
عنوان

تصمیم قطعی میشه میخام عروسی نگیریم...

1442 بازدید | 101 پست

سلام بچه ها...

اکثرا با من اشنا هستین و مشکلاتم اینکه تو عقدم و ۱۰ ماهه وسایلمون خریدیم هر دو طرف هم من هم شوهرم مونده سرویس چوب که بخره..

اما عروسی کوفتی مونده....شوهرمم نداره بخاییم صبر کنیم یک سال باید ۱بر کنیم خارج از توان منه...تو خونه خودمونم تا دلت بخاد اذیت میشم کلفت خونه منم هرچی کار مردونه ست بامنه خسته‌شدم از بس پختم شستم دنبال کار اداری رفتم...خسته شدم...اخلاقای مامانم وحشتناک بده.بابا ب کی بگم من تا حالا نشده یه حمام درست برم از بس گیر میده شامپو چقد ریختی چقد شستی چرا پودر زدی چراجلو ایینه میری چرا شورت عوض کردی ....ی شب در هفته شوهرم میاد پیشم اون روز جرات حمام رفتن ندارم از بس که گیر میده یا همش فحش میده شوهرت فلانت کرد فحشای بد....همه کاره خونه با منه به قران کم اوردم ی روز نمیشه با شوهرم باشم..منم میخام ب شوهرم بگم عروسی نگیریم باور کنین با این روحیه توان اینکه یکسال تحمل کنم ندارم‌.فقط بریم یه سفر بعدشم بریم سر زندگیمون. هرچند ک خانوادم میگن بیوه زنی بی جشن میری و...ولی من خستم....مامانم میگه قدرت نمیدونه خب ندونه ب درک لا اقل نمیگه چرا حموم رفتی چرا جلو ایینه رفتی چرا شورت عوض کردی قدرمو ندونه مثه خوره دل منو نخوره.نظرتون؟

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

عروسی نگیر خیلی هم خوبه فیط برو اتلیه چندتا عکس یادگیری بگیر... چرا بدی مروم بخورند یکی بگه خوله یکی بگه بده بدشم پولات ک حروم شده هیج نهایتشم بگن عه عه  وه وه عروسیشون فلان بود بسان بود

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شوهرتم موافقه ی مهمونی کوچیک بگیرین و برین سر خونه زندگیتون 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2728

یه ثانیه هم صبر نکن دیگ 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

والا با این وضعیت سریعتر پس برو خونه خودت

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

مطمعنم هیچ وقت پشیمون نمیشی  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738

خوب کاری میکنی تو این گرونی...والله ما جشن گرفتیم چی شد به زمین و زمان بدهکار شدیم...پولو بررارین برین سفر تا خاطره بشه...مرد اگه نخواد قدر بدونه حتی عروسی هم بگیره بازم قدر نمیدونه...

چه ربطی داره ؟ اتفاقا خیلیا هستن بدون عروسی میرن و خدارو شکر خوشبختن بیوه زنی و اینا چه حرفیه؟ عقد که کردین یه جشن کوچولوی خانوادگی بگیرین( فامیلای نزدیک مثل عمه و عمو و خاله ودایی البته اگه دوست داشتین) شیرینی بگیرین لازمم نیست شام بدین برین سر خونه زندگیتون ان شاالله خوشبخت بشین

عروسی نگرین یه لباس کرایه کن واسه عکس بعدم بدین یه ماه عسل توپ و زندگیتون شروع کنید انشالله به خوشی و شادی 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

اتفاقا  بیشتر واسه شوهرت ارزش پیدا میکنی  ولی دلیل عروسی نگرفتن ههیچ وقت به شوهرت نگو

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

میتونی هم عصرونه بگیری ها شام هزینش سنکین میشه. بی جشنم نرفتی مامانت حرف نداره بزنه دیکه. سرویس چوبو از سرو تهش بزن یا ارزونتر بکیر با یه جشن عصرونه برو سره زندگیت .

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
2706