2733
2734
عنوان

تصمیم قطعی میشه میخام عروسی نگیریم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا من خودم انقدر میگم نامزدم میگه بعدا پشیمون میشی یه شبه🙁.پولی که میخواد بده مردم بخورن بعدم از ...

ن بابا چه پشیمونی ..منم عروسی نداشتم ماه عسل بود ولی لباس عروس پوشیدم..دید دید کردیم دور زدیم ی ماشینم گل زدیم رفتیم پارک بعدشم فردا ماه عسل ...مهمه حس درونیه ک ادم شاد باشه..برین برا خودتون بهترین هتلو بگیرین ..کیف کنین ..

ن بابا چه پشیمونی ..منم عروسی نداشتم ماه عسل بود ولی لباس عروس پوشیدم..دید دید کردیم دور زدیم ی ماشی ...

آنقدر بهش گفتم گوش نمیده .منم گفتم خودت دوس داری پول خرج کنی بکن😂😂😂😂

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2731
واااای چه جالب مامان منم هم گیر میداد چزا پودر میزنی توی حموم.  چرعت نداشتم یه حموم برم

خیر ندیدم ازخونه پدری...

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
ن بابا چه پشیمونی ..منم عروسی نداشتم ماه عسل بود ولی لباس عروس پوشیدم..دید دید کردیم دور زدیم ی ماشی ...

حرف خاله ومردم چ کنم....خاله من بشدت سنتی هستش هی سرکوفت مادرم میزنه

اه اه اه  چندشم شد از مامانت  ببخشیدااااا  خیلی بی فکرن  مگه خودش ازدواج نکر ...

عزیزم از چی بگم..یک شب شوهرم کلا برا خاب میادپیشم تاازاتاق بیرون بیام مبگه خوب روت افتادبا غیظ و ناراحتی

همش حرفای بد میزنه بخابم میگه خب بیحالی پس دخترنیستی. این حرفاش خنجره ب قلبم 

2740
ببين ته ته ته دلت واقعا دلت عروسى نميخواد؟ من كهخودم بيزار بودم از اينكه مفت بريزم تو حلق فاميل هاى ...

قربون دهنت ک حرف حق زدی والا من ک کسی رو ندارم همه مفت خورن

حرف خاله ومردم چ کنم....خاله من بشدت سنتی هستش هی سرکوفت مادرم میزنه

عزیزم ما هم سنتی بودیم...فقط ی مهمونی خیلی کوچیک تو تونه بدین ..شام بدین ..تو تالار نندازین...همه اینا بخاطر راحتیه خودته ..منم دوره نامزدیم زهر مار بود .هیچ لذتی از نامزدیم نبردم..جز گریه ..گریه...حرف و حدیث