2733
2739

جاریم یک سره سر برادرشوهرم سرکوفت میزنه که من زیباترم و شبیه طناز طباطبایی هستم . تو اگه کنار من راه بیای شبیه پدرم میمونی

و بدتر اینکه مردم هم همش بهش میگن حیف شدی 

راه کاری دارید نظرش رو عوض کنم ؟ چون شوهرش زشت نیست معمولیه 

به شما چه مشکل خودشونه

نمیتونی تغییرش بدی

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بیا بخورشششش بیا😏😏خوبه قصدش کمکه هااا

با تو بودم؟

متاسفانه حلال گوشت میخورم

اگه میدونی دوست داری مال تو

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

تما تاپیک هات همینه جاریم خوشگل؟یکی شبیه طناز طباطبایی یکی شبیه بهاره رهنما ...خودم خوشگلم مگه گناه کردم اینجا بهم حسادت کردن...شوهرم خوشگل تر یا داداشم ؟بسه بابا

چشاش باهاش نبود روز خاستگاری؟؟؟ چشاشو تو اتاق جا گذاشته بود جاریتون؟؟؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2706