2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چون اینارو جلوی من میگه . من میتونم ب جای حرف های منفی راهنمایش کنم اما نمیدونم دقیقا چی بگم چون بحث ...

بگو عزیزم روز اول دیدیش ولی اگه فکر میکنی حیف شدی طلاق بگیر 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
استارترمیشه دوباره عکس بزارین

یکبار دیگه میزارم  

و اون دوستانی ک میگن کی سر تره کی نیست الان موضوع این نیست . ما استارا زندگی میکنیم مردم خیلی دهن بین هستن بقیه مردم هم بهش گفتن ب این باور رسیده

برادرشوهرت صدبرابرخوشگلتراززنشه بخدا.در دروازه میشه بست دهن مردم نمیشه بست .خودم ۱۳سال ازشوهرم کوچیکترم اوایل ازدواج همه میگفتن پدرودخترین انگارولی بعدگذشت چن سال دیگه حرفی نزدن

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
برادرشوهرت صدبرابرخوشگلتراززنشه بخدا.در دروازه میشه بست دهن مردم نمیشه بست .خودم ۱۳سال ازشوهرم کوچیک ...

باورکن این مرد بااین خانم ازدواج نمیکنن   اصلا بهم نمیان  این اقا موندم چرا بااین خانم ازدواج کردن رفتن خاستگاریش

باورکن این مرد بااین خانم ازدواج نمیکنن   اصلا بهم نمیان  این اقا موندم چرا بااین خان ...

اره دقیقااونم این حجم ازاعتمادبنفس خانم که میگه انگارپدرمه بهم نمیایم.خواهرزاده شوهرمم پسره خیلی خوشگل وخوشتیپه زنش ببینی یک درصدزیبایی نداره بخاطرمادرش بااین دختره ازدواج کرد

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
2706