2737
2739
عنوان

خواب بی بی چک مثبت🤣🤣🤣

192 بازدید | 29 پست

دیروز بی بی گذاشتم منفی بود بعد ی گوشه گذاشتمش تو خوابم رفتم دیدم نوشته مثبت چ ذوقی کردم😂😂صب از خواب بیدار شدم میدونستم منفیه رفتم نگا کردم خط سفید انداخته فقط😂این بی بی چکم شدجریانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی بگردم 😊

منم بعضی شبا رویا میبینم ...خوب و عالی

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

منم ادامه فکرای دیشبو تو خواب دیدم

ولی بی بی چک نبود😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740
عزیزم منم دیشب خواب دیدم بی بی مثبت با هیجان رفتم تست زدم ولی منفی ان شاءالله برا شما مثبت بشه 

خوبه من قبلش زدم منفی بود ولی امیدی نداشتم الان میخوام زود پری شم دکتر امپول اینا داده برا تنبلی

کجایی و دکترت کیه منم تنبلی دارم میخوام 3ماهه دیگه برم ای وی اف 

مشهد دکتر هما اسکوئیان ..سونو شکمی انجام دادم دکتر هیچی نگف ۳۱پری بودم رفتم پیش ایشون درجا گفتن سونو واژینال گف تنبلی شدید داری من ماه اول اقدامم بارداری شیمیایی داشتم ..بعد امپول سینال اف و قرص دادن اگ میخوای برات بنویسم ..نمیدونم منشیه انقد تعریف کرد گف همه نتیجه گرفتن مگر اینک خدا نخواد