2737
2739
عنوان

خواب بی بی چک مثبت🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 29 پست
ینی واقعا خوبه یکی باز نوشته بود گل گاوزبونم خوبه

والا من برا بار اول درست  کردم ابجیمم خونمون بود من عقب انداخته بودم و ابجیم دوروز کار داشت خوردم ِِ گفتم تلخه ابجیمم یکم امتحانی خورد به یک ساعت نکشید جفتمون باهم شدیم الانم فردا میخوام درست کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من برا بار اول درست  کردم ابجیمم خونمون بود من عقب انداخته بودم و ابجیم دوروز کار داشت خور ...

جدی چ جالب میشه بگی چطوری بخورم یکم توضیح ممنون میشم دستت درد نکنه

مشهد دکتر هما اسکوئیان ..سونو شکمی انجام دادم دکتر هیچی نگف ۳۱پری بودم رفتم پیش ایشون درجا گفتن سونو ...

من دکترم تهران منم تنبلی دارم رفتم پیشش بهم دارو داد 12روز بعدش رفتم باز چکاب که گفت تخمدانات خوب شده میتونی دوقلو بیاری.  ولی اخه مشکل شوهرمم داره تحرکش کمه برا همین میرم ای وی اف ولی کار دکترم عالیه 

2728
جدی چ جالب میشه بگی چطوری بخورم یکم توضیح ممنون میشم دستت درد نکنه

عزیزم یکم بریز تو کتری و با اب بزار بجوشه قشنگ یه یک ربی اب به اندازه یک لیوانا بعدم بگیر بخور ببین تلخه ولی میگم که خوبه البته دوتا لیوان بریز که بجوشه کم میشه یه لیوان بگیر سر بکش 

من دکترم تهران منم تنبلی دارم رفتم پیشش بهم دارو داد 12روز بعدش رفتم باز چکاب که گفت تخمدانات خوب شد ...

خب ب شوهرت چیزای گرم دادی ای وی اف نرو عجله نکن ..واقعا یکی تو نت ی چیزی نوشته بود عالی برای تحرک همسر ک گف زیر صفر بود دارو گیاهی بود

خب ب شوهرت چیزای گرم دادی ای وی اف نرو عجله نکن ..واقعا یکی تو نت ی چیزی نوشته بود عالی برای تحرک هم ...

اره عزیزم دارو گیاهی شیمیایی ولی بی فایده ای وی اف دیگه باید برم اخه 8ساله تمام کسایی که با عروسیشون بود الان دوسه تا دارن اونوقت ما ولی چیکار باید کرد بازم خداروشکر شاید صلاح ماهم این طور باشه 

2738
اره عزیزم دارو گیاهی شیمیایی ولی بی فایده ای وی اف دیگه باید برم اخه 8ساله تمام کسایی که با عروسیشون ...

صلاح کار دست خداست ولی دو س ماه تلاش کن با دارو گیاهی پیش بری من خیلی یقین دارم ب ابنا مادرم خودش زنداداشم چهار سال حامله بعدش اقدام کرد مامانم نزاشت بره دارو گیاهی مفید ب خوردش داد خدا بهش بچه داد خیلیارو همینطوری ی بنده خدا هف سال میرف دکتر مامانم دارو گیاهی رو گفت بچه دار شد و پشت سرهم میاورد۰😁

کیا مث من انقد درگیرن ک تو خواب حتی میبینن🤣

دقیقا من امروز عصر همچین خوابی دیدم. دعا کنین خوابم تعبیر شه ـ دوشنبه اینده از دارم ـانتقال جنین داشتم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷