2733
2734
الان داری توهین میکنی؟؟؟؟من دختر دیدم فقط اجازه مدرسه رفتن داشت ی رب بعد مدرسه تو ماشین پسرا چ کارا ...

منم همچین دختری دور و برم هست پدر و مادرش چنان حساس بودن ک برادرشو همیشه بعنوان بادی گارد میفرستادن دنبالش همچی ک بزرگتر شد دوست پسرشو یواشکی میورد خونشون

عزیز من میگن جمعی که توش چیزی میگن که دوست نداری ترک کن میای میبینی طبق میلت نیست برو میمونی تیکه بندازی بگن خیلی پاک و باایمانی اخه

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
2731

بچها باهم دعوا نکنید بزارید بقیشو بگه

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

بعد ک اشتی کردیم اون دختره رو ی جورایی ول نمیکرد هم خوشگل بود هم ماهر

ولی دروغاشو رو کردم چ دعواهایی داشتیم.وقتی کات کرد دوباره دعوامون شد فرداش راهی المان شد

روز اول برام مهم نبود ولی روز دوم انگار تازه فهمیدم چی شد کلی گریه و غذا نخوردن مامانم گفت فوقش توام میری بسه هیچی ازت نمونده.انقد گریه کردم و التماس ک برگرده اخرش گفتم‌اوکی دیگه از خونه بیرون نمیرم گفت برمیگردم  هفته بعدش اومد خواستگاریم

اخه دیگه خودنمایی هم حدی داره 😂 وقتایی که میام اینجا فک میکنم میگم بخدا منم خدا دارم منم مسلمونم و ...

واقعا منم از بعضیا حرفا تو همین تاپیک حالم داره بهم میخوره 😒😒خدا به راست هدایتشون کنه یا لااقل راه راستو به سمت اینا کج کنه 😕😆

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
واقعا منم از بعضیا حرفا تو همین تاپیک حالم داره بهم میخوره 😒😒خدا به راست هدایتشون کنه یا لااقل راه ...

گزینه اول که فک نکنم 

خدا بخواد گزینه دوم شدنیه 😂

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
الانم دوتا بچه داریم ۳ سال و نیمه ک ازدواج کردیم

الان چطوریه بازم بهت گیر میده

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
2706