2733
2739
وا چه مسخره که شب بابات و خانواده ت نمیگن کجا میری؟ با کی میری؟

منم ت همین فکر بودم 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیاده شد داد زد پیاده شو پیاده شدم خندم گرفته بود گفتم چ بیابون چ خیابون میگم سوار پرشیا نبودم اصن ت ...

یاعلی هرکی جات بود از ترس جیش کرده بود

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731

ی هفته بعدش رفتیم بیرون بچرخیم گوشیمو گرفت چک کنه منم اونروز با استادم تو تل گرام حرف زده بودم راجب ایمیل و اینا استادمم منو ب اسم خطاب کرده بود کلا اونجوری بود اون شد دعوا دوم منو زد من زدم داد میزدم ول کن بابا چی میگی

فرداش رفت پرشیا خرید .گفت اینم سوار شو دیگه نگو سوار نشدم ن اینکه پرشیا چی بودا   خیلی ماشی ...

پولش آماده بوده انقد زود خرید 😂😂

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2738
وا چه مسخره که شب بابات و خانواده ت نمیگن کجا میری؟ با کی میری؟

عزیزم با دوست پسرشه،الان دخترا کلاس میزارن همچین روابطی دارن واسه اشناییه بدون آشنایی ازدواج نکنن به مشکل بخورن😅😂

میگی خرابم اره هستم ولم کن بابا خستم کردی همه کار میکنی بعد با من دعوا میکنی گفت اونشب تو بیابون ولت کردم ولی دیگه از این خبرا نیست درماشینو باز کردم گفتم خودمو میندازم پایین نگه داشت دوییدم سمت کلانتری ک شکایت میکنم گاز داد رفت

فک کردم میخای بگی بردت تو اون بیابون بعدش ....+۱۸ و اینا ! چه دوس پسری بوده این علی 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

زنگ زدم با مامور دارم میام جلودرتون گفت چرا روانی شدی ببخشید و اینا خواهرش زنگ زد ک فلانی باز چی شده تعریف کردم گفت تو کوتاه نیا الکی بترسونش گفتم‌اوکی بعد گفتم دست از سرم برددار .اومدم دیدم اومده جلودر خونمون نشسه گفت بیا پیشم

نرفتم گفتم اقا ازت مینرسم گفت بخدا دوست دارم

خوش ب حالت اونموقع ک شما تازه میرفتین بیرون من باید خونه بودم😁

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

چ اعتمادی میکنی به کسی که بردتت بیابون

یکی از ویژگی های یک زن باید ترس باشه و اجازه نده هر کسی باهاش هر رفتاری کنه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

دوس داشتن تو روانیم کرده گفتم هرجی بوده دیگه تموم‌شد هرچی گفت قبول نکردم رفتم خونه خطمو شکوندم

۶ ماه از اینو اون امارشو میشنیدم ک هرشب ی شیشه مشروب میخوره میشینه پشت خونمون.دوسش داشتم ولی واقعا خستم کرده بود