2733
2739
عنوان

خاطره زایمان پسرم😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی م سوند میزنن؟!

نمیدونم عزیزم . تجربه ندارم . ولی بعید میدونم

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2731
اهان ممنونم 😍 راستی قدم نو رسیده مبارک باشه

ممنونم عزیزم 😗

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2740
عزیزم درد کدوم مرحله بیشتر بود. من خیلی چیزای بدی شنیدم خیلی ازحاملگی ترس دارم. دوستم میگفت سوزن آمپ ...

اون امپول یه سوزش ۲ ثانیه ای داره به نظرم . بیشترین درد به نظز من درد اولین باریه که ادم از تخت میخواد بیاد پایین

نه خانومی،واسه طبیعی شوند نمیزنن. من خودم طبیعی زایمان کردم،با این روندی که استارتر تعریف کرد از زا ...

میترسم وقتی دارم زور میزنم دسشوییم بگیره..یا چیزای دیگه..

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
اسی بیمارستانت تهران بود؟هزینه اش چقد شد؟

بله تهران بود 

۸ تومن😘

اون امپول یه سوزش ۲ ثانیه ای داره به نظرم . بیشترین درد به نظز من درد اولین باریه که ادم از تخت میخو ...

یکی این یکی ام موقعی که شکمتو میان فشار میدن . تو گفتی یه بار اینکارو کردن خیلی خوبه واسه من سه بار اومدن 

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم
یکی این یکی ام موقعی که شکمتو میان فشار میدن . تو گفتی یه بار اینکارو کردن خیلی خوبه واسه من سه بار ...

برای من یه بار بود . خیلی هم فشار زیادی ندادن ‌ نمیدونم چرا

2706