2737
2734
عنوان

خاطره زایمان پسرم😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 40 پست
میترسم وقتی دارم زور میزنم دسشوییم بگیره..یا چیزای دیگه..

قبل از اینکه بخوای پروسه زایمان رو شروع کنی میگن برو سرویس.

در حین زایمان همش احساس دستشویی داری ولی اصلأ دستشویی نمیکنی.

فقط سعی کن غذای سنگین نخورده باشی تا روده ات خالی باشه.

نمیدونم عزیزم . تجربه ندارم . ولی بعید میدونم

عزیرم 😍😍

ولی چه خوب که قبل هرچیزی بهتون میگفتن والاازماکه فقط کارشونومیکردن منم خیلی میترسیدم لااقل قبلش بگین میخاین چه کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من یه بار بود . خیلی هم فشار زیادی ندادن ‌ نمیدونم چرا

فقط به خاطر همین قضیه زایمان بعدیمو میرم ابن سینا 

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم
2731
عزیرم 😍😍 ولی چه خوب که قبل هرچیزی بهتون میگفتن والاازماکه فقط کارشونومیکردن منم خیلی میترسیدم لاا ...

چون قیافم رو دیدن که ترسیدن خیلی بهم ارامش دادن تازه کل پروسه زایمان یه اقایی بالا سرم بود و میگفت الان نترسیا دارن میارنش بیرون یا الان حالت خوبه مشکلی نداری 

حدا خیرش بده

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
فقط به خاطر همین قضیه زایمان بعدیمو میرم ابن سینا 

🤣🤣🤣🤣 حالا اومدیو رفتی برای شمارو دوبار فشار دادنااا🤣🤣🤣فوشم ندیاااا

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
چون قیافم رو دیدن که ترسیدن خیلی بهم ارامش دادن تازه کل پروسه زایمان یه اقایی بالا سرم بود و میگفت ا ...

والامنکه ده صبح رفتم پنج عصراومدن یهوگفتن پاشوبریم اتاف عمل اینقدترسیدم که خدامیدونه مث بیدمیلزیدم

قدم نورسیده مبارک 😍

2738
پس از کجا  بی حس کنن؟؟؟؟؟ جز کمر که از جایی بی حس نمیکنن

بگین کامل بیهوش بشید از سر .

به دکتراتون بگین .

مامان زن داداشم گفته بود مشکل اعصاب داره دکترا هم کامل بیهوشش کرده بودند .

به خدا همین امروز دوساعت سر پا بودم از کمر درد دارم به خودم میپیچم.جای همون سوزن بیهوشی به پایین درد میکنه ها.