2737
2734
عنوان

سكوت كردن يا جواب دادن؟كدوم مرد و تغيير ميده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 40 پست

نمیدونم والاشوهرمن همیشه انتظار داره من بهش بگم چشم هیچی نگم هیچی حرف زوربزنه جواب نشنوه 

حالایه توضیح منطقی واروم هم زورش میادا یامثلا انتظار داره خونوادش جاریاهرچی لشون میخاد بهم بگن بی احترامی کنن من لال بمونم البته تواین چندسال لال هم موندم چون منه ساده زبون ندارم  تازه اعتراضیم بکنم شوهرم طرف اوناس به ناحق 

یامثلا میخاد هرکس هرجور دلش خاست منوعذاب بده ولی من حق ندارم به زبون بیارم یا اعتراضی کنم یا حتی ناراحتیمو بیان کنم پیشش 

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سکوت کن و نسبت ب همه چیز بی تفاوت باش نقطه ضعف نشون نده ..دقیقا من اینکارو کردم ..مردامثه بچه ان ..کافیه بفهمن از یه چیزی بدت میاد دقیقا همونو انجام میدن

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

از خانواده اش تعریف کن احترام خانواده شونگه دار همیشه جلوی بقیه بهش احترام بذار وازش تعریف کن اگه یه وقتی دعواتون میشه سکوت کن نذار ادامه پیدا کنه چند وقت اینکارراروامتحان کن جواب میگیری

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
2728
سکوت کن  وقتی حالش خوبه خسته نیست باهاش دوستانه صحبت کن گاهی  سکوت باعث میشه طرف متوجه ا ...

البته گاهی اگه همیشه سکوت کنی بیخیال میشه دیگه

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم
2740
نمیدونم والاشوهرمن همیشه انتظار داره من بهش بگم چشم هیچی نگم هیچی حرف زوربزنه جواب نشنوه  ...

دقيقا اينجوريه،سر اكثر موضوعات طرف خونوادش تو جمعي نشستيم علنا اعلام ميكنه نظرش كه مخالف منه،و جند نفر يه طرفن و من تنها يه طرف به قران كباب ميشم

از خانواده اش تعریف کن احترام خانواده شونگه دار همیشه جلوی بقیه بهش احترام بذار وازش تعریف کن اگه یه ...

من اینجوری کردم رفت نشست روسرم اخربرگشتم گفتم ازبس ازت ازخونوادت تعریف کردم الکی فکر کردی کی هستی اینجوری الان رفتارمیکنی دستوپاشو جمع کرد انگار باورش شده بود خیلی شاخه و من لایقش نیستم 

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
نمیدونم والاشوهرمن همیشه انتظار داره من بهش بگم چشم هیچی نگم هیچی حرف زوربزنه جواب نشنوه  ...

چقدر ظالمانه...عزیزم متاسف شدم براتون 😔

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
وااای باچی؟؟ نکشیش....    

خيلي با زبونش آزارم داده خيلي اذيتم كرده،دقيقا مثل يه زن هست زبونش زخم زبون و نيش و كنايش از خونوادش به ارث برده،برا همين از خدا خواستم زبونش و ازش بگيره

من اینجوری کردم رفت نشست روسرم اخربرگشتم گفتم ازبس ازت ازخونوادت تعریف کردم الکی فکر کردی کی هستی ای ...

چقدر بی جنبه است شوهرتون البته ببخشید اینوگفتم

2706