2733
2734
عنوان

سكوت كردن يا جواب دادن؟كدوم مرد و تغيير ميده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 40 پست
خيلي با زبونش آزارم داده خيلي اذيتم كرده،دقيقا مثل يه زن هست زبونش زخم زبون و نيش و كنايش از خونوادش ...

توکل به خدا کن من انقدر جاریم آزارم میده حرکات خودشو دخترم توکل به خدا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هرچیز جایی و هر نقطه مکانی دارد

شما سعی کن سکوت کنی، فقط در موارد که نیاره و به وقتش هست باش صحبت کنید...اگه جایی حس کردی عصبی هستی و به زور میخوای درستش کنی اونجا سکوت کن در غیر این صحبت کن

2731
چقدر ظالمانه...عزیزم متاسف شدم براتون 😔

فدات بشم بخدااونقد سر اینکه یک کلمه گفتم چرامامانت اینو گفت توجمع بهم چراجاری تحقیرم کرد چه کتکاکه نخوردم مثلا قهر میکرد بعدمن ازتنهایی میرفتم میگفتم باشه هرچی میخان عذابم بدن بیااشتی کنیم میگفت نه پاپیچش میشدم کتکم میزد به مادرش گفتم گفت ببین چرامیزنه دیگه 😑البته دروغ نگما ازاون موقع دیگه نزد مامانش بهش گفته نزن میدونم خیلی به حرف خونوادشه 

واینکه الان خیلی وقته این اخلاقاشو گذاشته کنارو خیلی بهترشده خیلی ولی خب هیچوقت یادم نمیره شبایی که تاصبح گریه کردم شبایی که کتک خوردم سراینکه بک کلکه به شوهرمدگفتم تحقیرم کردن و فلان...چشام خیلی ضعیف شده ازگریه😔

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...

٦ساله خونه مادرشوهرم با يه بجه،خونه خريد شوهرم از بس پرش كردن داد برادرش نشست توش ،هر وقت ميگم بهش عصبي ميشه و دعوا راه ميندازه ،،حالا من موندم و خدا چي بگم هر چي بيشتر بگم بيشتر زجر ميكشم يادم مياد،

البته گاهی اگه همیشه سکوت کنی بیخیال میشه دیگه

همیشه مرد وقتی داره کاری رو خلاف نظر ما انجام میده برخورد تو اون لحظه نتیجه عکس میده 

باید سکوت کرد تو شرایط مناسب باااش صحبت کرد 

این منظورمه همین جمله ای که گفتی درسته 

2740

هیچ کدوم من مرد هستم از پیج دخترم پیام می زارم اولا مردها خرن این یه گوشه ای از ذهنت بسپار دوم اینکه وقتی مردی با زنی ازدواج میکنه بزرگترین مطلبی براش قداست و بزرگی نیاره روابط درست همسرش با خانوادشه بقل خواهر زن من که میگه آدم یه جاهایی باید هنر پیشه باشه و حرمت هگسرشودکه باجناق من باشه حق" میکنه دیگه حرف نمی زنه. راجع بهدفاميلدشوهر . ولی وقتی که روابط خراب میشه یعنی همسر با خانواده شوهر اول مرد می شکنه دوم شروع میکنه به مهندسی معکوس از همه ضعف شما استفاده میکنه وبه نفع اونها استفاده میکنه

چقدر بی جنبه است شوهرتون البته ببخشید اینوگفتم

بله 

یامثلا من عقد بودم خونمون کوچیکه جشنوانداختن خونه خالم باد خالم اونقد گفت که اره فلان جارو کثیفدکردن فلان قدر کثیف شده منم ناراحت شدم ازشانس همون موقع شوهرم زنگ زد دید حوصله ندارم پرسید نگفتم گفت بیام دنبالت ببرم بیرون دلت باز شه بعد اومد دنبالم بازپرسید منم گفتم قضیه رو (همیشه تودلم میگفتم چه مرد بادرکوفهمی خاست حالموخوب کنه )ولی اوندفعه بعداز شش سال کوبید توسرم که تو درگیری باخودت خاله بیچارت یه چیزی گفته بود تو الکی ناراحت شد تو عصبی هستی روانی هستی فلانی هزارتاانگ زد روم  ازاون موقع هی میگه میزنه توسرم یعنی میگم دردودل میکنیا بعدا چماق میکنه علیه خودت 

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...