2726

خسته ام هر روشي رفتم نشد شوهرم درست نشد.خيلي به خونوادش اهميت ميده اما من نه،وقتايي كه مناسب باشه باهاش صحبت ميكنم كه جيكار كنه جي بگه اما انگار نه انگار دقيقا برعكسش انجام ميده،الان يه كاري و برعكس گفتمون انجام داده و دو روزه درست باهاش حرف نميزنم و ناراحتم ازش،سكوت و سرد بودن بهتر جواب ميده يا جواب دادن و هميشه حاضر جواب بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچکدوم اگ بخواد تغییر کنه خودش با تفکر تغییر میکنه جواب دادن اگ بچگونه نباشه و منطقی باشه شاید ولی ازون جوابا ک اکثرا اینجا میدن ب شوهرا بنظر من چیزی در نمیاد

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

هیچکدوم باید بهش نشون بدی دشمن خانواده اش نیستی خیلی از این لجبازیا به خاطر اینه که فکر میکنه تو توی یه جبهه ای خانواده اش تو جبهه دیگه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

هیچوقت سکوت نکن....

کاربر آقا 💙 چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند  وطنشان نیست بلکه اول باید خودشان را نجات دهند !!!اگر مخالف حضور منی اصلا مهم نیس 😂 چون منم مخالف حضور شما هستم 😎 پاچه گیرای سایت لطفا ریپلای نفرمایید ! 😏 استارتری که دوست نداری آقایون در تاپیکت حضور داشته باشن لطفا تو عنوانت درج کن ورود آقایان ممنوع . با تشکر ! 😊 خانم نسبتا محترم اگه مخالف منی و فکر میکنی قراره بوسیله من احیانا خورده بشی منو ریپلای نفرما شما معلومه تازه کلمه ی سایت و اینترنت و تکنولوژی ب گوشت رسیده  ... ریپلای میکنی فحش میدی آخرشم ب من میگی بی ادب؟!!!!!  هروقت مدیر سایت شدی اونوقت تصمیم بگیر ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! هروقت مدیر سایت ازت نظر خواست اونوقت نظر بده ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! پس خفه! 

هیچ کدوم

از اول راه بدی رفتی و اون لج میکنه 

باید یه رقیب ذهنی واسش بسازی و حساسش کنی و با تعریف از  زندگی اون  اونو تو اون مسیر دلخواهت قرار بدای اینجوری طفلک اونم ادیت میشه و زندگیت سرد...

با تکنیک های شستشوی مغزی اشنا شو خیلی موثره

خلاصه کاری کن که فکر کنه خودش اون تصمییم رو گرفته ولی تو خط دادی

🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706