2733
2734
عنوان

میخوام بازنی که با شوهرم بهم خیانت کردن حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 220 پست
من اگه بشینم و بسازم و بسوزم دق میکنم طلاق عاطفی هم نمیشه چون نمیتونم ببینم هس و بیخیاله عمرا خیانتم ...

به اینکه چیزا فکر نکن ...حیف جوونی تو ...این مردی که شما میگی خیلی پر رو تشریف داره....پس برو مهریه ات رو بذار اجرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر ی توضیح بده مطمینی؟؟خیانتش جنسی بوده؟؟از وجا فهمیدی؟؟؟ اگه جنسی بوده جدا شو چون بچه نداری م ...

ببین من ندیدم حیانت جنسیشو اما مطمینم انجام داده مطمینم از روی ی رفتارایی

از مورچه میپرسن چیشد افسردگی گرفتی؟؟ میگه 7سال عاشق یکی بودم اخرش فهمیدم چایی خشکه😅😄
2731
شما که پیامای عاشقانه ش هم میبینی یعنی دسترسی به گوشیش داری دیگه چه جوری انکار میکنه؟ همون موقع که م ...

نشون دادم همون دفعه رو قبول کرد بقیه رو انکار

از مورچه میپرسن چیشد افسردگی گرفتی؟؟ میگه 7سال عاشق یکی بودم اخرش فهمیدم چایی خشکه😅😄
بله همیشه استثنا وجود داره کسی منکر این قضیه نیست.  من تو مجردی خیلی ازاد بودمو رابطه داشتم و ...

اره عزیزم خدا میبخشه بشرطی اینکه دیکه تکرار نکنی چغسل توبه کن نماز توبه بخون دیگه فکرشو نکن موفق باشی

بچه ها چی بگم بهش بگم طلاقم بده؟؟؟؟

اره عزیزم برو خونه پدرت و اعلام طلاق کن،،، مردک کثیف،،، پدر و مادر ت هم ناراحت میشن ولی مهم نیست،، شما یکبار زندگی میکنی, و رسالت اینه به بهترین نحو زندگی کنی،،،،،، نه برای حرف کروم و دل دیگران 

2738
اره عزیزم خدا میبخشه بشرطی اینکه دیکه تکرار نکنی چغسل توبه کن نماز توبه بخون دیگه فکرشو نکن موفق باش ...

شیش ماهه که توبه کردم و پشیمونم و هرشب کل ماجرا ها میاد تو ذهنمو کلی گریه میکنم و دلم واسه همسرم میسوزه که نمیدونه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
ببین من ندیدم حیانت جنسیشو اما مطمینم انجام داده مطمینم از روی ی رفتارایی

پس بیخیالش شو مطمین شو بعدا مدرک جمع کن مثلا هونتو خالی کن بذار بیاردش خونه بهد ز بزن 110 یا تهقیبش کن اول مدرک جمع کن

عزیزم خدا توبه کار و میبخشه بنده سراپاتقصیرش اما نه ..بهتره این مسئله رو هیچ جایی دیگه نگی ..خدا مهر ...

هیچ جا نگفتم . شرم دارم . ولی چون میخواستم بپرسم گناه کبیره بخشیده میشه یا نه اینجا گفتم. 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
بزنمش؟؟دردسر نمیشه؟

چرا میشه. میتونه ازت شکایت کنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
شیش ماهه که توبه کردم و پشیمونم و هرشب کل ماجرا ها میاد تو ذهنمو کلی گریه میکنم و دلم واسه همسرم میس ...

ببین انسان همینه دیگه اشتباه میکنه ولی مهم اینه ک پشیمون بشه و شمایی ک دیگه تکرار نمیکنی پس توکلتم بخرا باشه ک ابروت حفظ شه پبش همسرت از تو نت دعای حفظ ابرو رو بخون و اصلا فکرشو نکن انگار خواب دیدی 

2706