2733
2734
عنوان

میخوام بازنی که با شوهرم بهم خیانت کردن حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 220 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه متاسفانه،،،،،،،،، زنای محصنه نابخشودنی،،، شدهرت چطور نفهمید 

واقعا؟ چیکار باید بکنم چی میشه پس. هیچ وقت در پیشگاه خدا بخشیده نمیشه؟ یا از لحاظ حقوقی میگی؟ خب رفته بودم بیرون چطور میخواست بفهمه

امید زندگیم دوقلوهام😍 

خودت و کوچیک نکن..بری بحرفی ک چی بش..اگ مطمعنی خیانت کرده و بار اولش نیست جدا شو...مگ میخای چندبار زندگی کنی ک جوونیت و بزاری پای ی هوس باز..اون عشق کن و تو هرروز پیرتر بشی...خیانت خط قرمز ی رابطس چ از طرف مرد چ زن..تمومش کن

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2731
بله همیشه استثنا وجود داره کسی منکر این قضیه نیست.  من تو مجردی خیلی ازاد بودمو رابطه داشتم و ...

بله توبه کن خدا خیلی مهربونه چرا نبخشه

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
ببین انسان همینه دیگه اشتباه میکنه ولی مهم اینه ک پشیمون بشه و شمایی ک دیگه تکرار نمیکنی پس توکلتم ب ...

چقد تفکر شما بهم ارامش داد. بی نهایت پشیمونم. میگن اگه گناه تکرار نشه یعنی خدا بخشیده درسته؟ هیچ وقت تکرار نمیکنم حتی اگه بمیرم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
واقعا؟ چیکار باید بکنم چی میشه پس. هیچ وقت در پیشگاه خدا بخشیده نمیشه؟ یا از لحاظ حقوقی میگی؟ خب رفت ...

ببین تو توبه کن خدا خودش میبخشه از حق الله خالت راحت ولی حق الناس رو چه کار میکنی؟؟؟؟

2740
چقد تفکر شما بهم ارامش داد. بی نهایت پشیمونم. میگن اگه گناه تکرار نشه یعنی خدا بخشیده درسته؟ هیچ وقت ...

عزیزم میگن اگ توبه کنی و دیگ سمت اون گناه نری خدا میبخش..خدا خیلی مهربون مطمعن باش میبخش..حتی دیگ ب اون گناه فکرم نکن یعنی توی افکارتم نباید ازش لذت ببری

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

عزیزم اینکارونکن منم میخواستم همین کارتوبکنم ولی نشستم فک کردم این ج....نده ها وقیح تر ازاینن که با حرف منوتوبه راه راست هدایت بشن بعدشم اگه باهاش همکلام بشی خودتودردحد اون کوچیک کردی

هیچ جا نگفتم . شرم دارم . ولی چون میخواستم بپرسم گناه کبیره بخشیده میشه یا نه اینجا گفتم. 

خیالت راحت عزیزم بخشیده میشه اما وقتی بدونی چقدر اون گناه بزرگ بوده و توبه حقیقی کرده باشی .چون گاهی نمیدونیم ودرک درستی نداریم گناهی میکنیم فرق داره با وقتی بدونی و آگاهانه انجام بدی ...

2706