2733
2734

میخوام بهش بگم بیاد چی بگم اونا غلط اضافی کردن من میترسم چی بگم

از مورچه میپرسن چیشد افسردگی گرفتی؟؟ میگه 7سال عاشق یکی بودم اخرش فهمیدم چایی خشکه😅😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چیییییییییی

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
2738

به شوهرت بگو به اون چی میخوای بگی؟ شوهرت راهو روشش عوض نکنه این نشد یکی دیگه عزیزم اول شوهر خودت.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

اگه هنوز توی زندگی همسرت هستی، روانشناس ها میگن این کار اشتباهه، چون اینجوری نشون میدی که اون زن رو به رسمیت می شناسی. 

در حالیکه اگه شوهرت بخواد اونو کنار میذاره، باید روی شوهرت کار کنی 

2706