2737
2734
عنوان

بچه ها تعبیر خواب واقعیت داره؟؟

61 بازدید | 10 پست

یه خوابی دیدم تعبیرشو نگاه کردم(از رو برنامه)

تعبیر خواب واقعیت هست؟

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  خیر

سلام،از کجا میدونید واقعیت نداره؟مطمئنید؟

اخه خواب حضرت یوسف ع براورده شد

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅
2731

تعبیر خواب یه چیزیه که به ذهنیت ادم بستگی داره از هر کسی برنمیادمثل یه نیرو که تو ذهن هست شبیه حس ششم. من کمی از دوستم یاد گرفتم ینی تعبیر خاباش ردخور نداشت هرچی میگفت همون میشد.اما چیزایی که تو نت هست زیاد نمیشه حساب کرد. فکرتم درگیر نکن 

من خودم شخصا زیاد دنبال تعبیر خواب نمیرم 

چون گاهی اوقات پیش میاد ما خواب هایی رو میبینیم  که ساخته ی تخیلاتمون هستن و از عالم بالا نیست اگه بخوایم زیاد به تعبیرش توجه کنیم با توجه به انرژی ای که می فرستیم شاید برامون اتفاق بیوفته و خوب نباشه 

سلام ..خوابتو الان بفرست تا تعبیرش کنم برات..

آقا هستم** در تاپیک های شخصی خانومها نظر نمیدم چون به من مربوط نیست اگه تاپیکی { دعا ، همزاد ، اعتیاد ،  }بتونم کمک کنم نظر منطقی میدم ..{ لطفا قضاوت نکنید }
2740
سلام ..خوابتو الان بفرست تا تعبیرش کنم برات..

گمونم تو نت بود که نبای  خواب برای کسی بگی

گمونم تو نت بود که نبای  خواب برای کسی بگی

میگن برا کسی تعریف نکنید نکه برا گفتن تعبیرش هم نگی...هر جور مایلی ..

آقا هستم** در تاپیک های شخصی خانومها نظر نمیدم چون به من مربوط نیست اگه تاپیکی { دعا ، همزاد ، اعتیاد ،  }بتونم کمک کنم نظر منطقی میدم ..{ لطفا قضاوت نکنید }