2737
2734
عنوان

قانون جذب رسیدن به ارزوها

| مشاهده متن کامل بحث + 14921 بازدید | 127 پست
بله میشه اول باید اون فرد تجسم کنی که باهاش هستی ولی در نظر آزار و آذیت نباشه حس کن که بغلش میکنی از ...

همه اینارو انجام دادم ولی میدونی چی میشع من بعضی وقتام ناامیدمیشم میبینم هیچ اتفاقی نمیفتع میشینم زار زار گریه میکنم و همینه ک نمیشه.‌‌درستع؟ممکنه لین ناامیدی ازم دورش کنع؟اخع ی شخصو ک هیچ علاقه ای بهش نداشتم راحت جذب کردم

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو دیگه

واسه این اون خونه که میخوای یا پول که میخوای تو ذهنت تصور یا رو یه ورق چیزی بکش و بگو من هر هفته مثلا ۱ ملیون پول در میارم او خونه که میخوای تجسم کن و واسه داشتنش تشکر کن

همه اینارو انجام دادم ولی میدونی چی میشع من بعضی وقتام ناامیدمیشم میبینم هیچ اتفاقی نمیفتع میشینم زا ...

نا امید شدن واسترس برای اینکه کی به خواسته ات میرسی ارتعاش منفی قوی به کائنات میفرسته .ما سه مرحله داریم تو جذب .مرحله اول اینه که باید مشخص کنی واقعا چی میخوای و درست راجع بهش فکر کنی .مرحله دوم پلسخگویی هستش که کائنات انجام میده و خواسته ات رو بهت میده مرحله سوم که مهمترین مرحله هست مرحله دریافته که اکثرا نمیتونیم خواسته ای رو که کائنات بهمون داده رو دریافت کنیم ..

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
ببین عزیزم اولین اصل تو قانون جذب اینه که ارتعاش و انرژی مثبت به کائنات بفرستی وقتی انرژی مثبت به کا ...

میدونم ولی مثلا ۲۴ ساعت شبانه روز و ک از خواب پاشم باید ب خواستم فکرکنم و تجسمش کنم یا همون یکی دوبار در روز کافیه؟؟

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
2740
به منم بگو چه جوری منم میخوام امسال رتبه ام خوب شه تا پرستاری قبول شم لطفا.

اون شغل مثلا پرستاری فکر کن تو بیمارستانی و دار ی کنم میکنی به بیمار ها و یا داری معلم یا استاد صدات میکنه و میگه خانوم یا آقایی فلانی در رشته فلانی اون مقام دل خواه رو کسب کردن

میشه منم راهنمایی کنی چطور با جذب همسرت خوش اخلاق شد و چقدر طول کشید؟؟

من مدام تو ذهنم میگم همسرم عالی و فوق العادس,و بهیچ عنوان اگه رفتار ناخوشایند ازش میدیدم با کسی راجع بهش صحبت نمیکردم,برعکس فقط از خوبیاش میگفتم,و تو دفترم خوبیاش و مدام مینوشتم و وقتی ازش ناراحت بودم میرفتم اونارو میخوندم حالم خوب میشد,و مهمترین چیز اینه که اول باید خودت اروم و خوب بشی تا تمام اطرافیانت تغییر کنن

تا خدا هست,دنیا از آن من است
چرا راه رسیدنو بهش تصور نکنم؟

تو هیچ چیزی نباید راه رسیدن بهشو تصور کنی چون دست کائناتو میبندی

مثلا اینکه من میخوام ی ماشین جذب کنم هی بشینم بگم مثلا بابلم راضی نیس فلان ملکو بفروشه تامن این ماشینو بخرم من میشینم تصورمیکنم ک اون زمینو فروختم پول ماشینه جورشده و میتونم بخرمش این میشه بستن دست کائنات..ممکنه اون ماشین پولش از یه سرمایه گذاری دربیاد یا مثلا کائنات بخواد اون ماشینو از طریق ی قرعع کشی بهم بده نباید راه رسیدن بهشو تصورکنی از یه جایی ک انتظار نداری برات اتفاق میفته ک دیگه دست کائناته تو فقط باید اون موقعیت نهایی و اخر رو تصور کنی کاری ب بقیش نداشته باش ک چطوری فراهم میشه

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
2706