2752
2734
عنوان

قانون جذب رسیدن به ارزوها

| مشاهده متن کامل بحث + 15020 بازدید | 127 پست
کاملا درست و دقیق

آخریش همین امروز صبح واسم اتفاق افتاد که اصلا خوب نبود. 

امروز صبح بیدار شدم ولی نرفتم سرکار، توی ذهنم اومد دارم با همکارم حرف میزنم و بهش میگم می بینی شانس منو؟ یه روز نیومدم سرکار همه چیز به هم ریخت، دکتر فلانی و فلانی چقدر سر و صدا کردن، بعد خانم فلانی سه هفته سرکار نبود اول و اخر وقت فقط ورود و خروج میزد ولی احدی خبردار نشد، من بدشانسم وگرنه چرا باید همه بفهمن من نیومدم سرکار و اینجوری سر و صدا بشه؟ 

و خوابم برد، ساعت ده بیدار شدم دیدم حدود 20 تا میس کال از محل کار دارم، تماس گرفتم و متوجه شدم همون دو نفر که توی ذهنم سر و صدا کردن دقیقاااا اون کارها رو کردن

همون بچه  مرسی ک گفتی ولی فکر میکردم کاملترو جامعتر بگی😐

اون جواب اسی بود لینک تاپیک قانون جذب من تو امضام هستش .شما برای مثال یه یچه میخوای ولی آیا درست خواسته ات رو از کائنات میخوای؟شما باید تو ذهنت به این فکر ‌کنی که من بچه دارم گاهی حتی برای خودت تجسم کن که بچه ات بغلته وانرژی مثبت به کائنات بفرست .سعی کن پیاده روی کنی چون انرژی مثبت رو افزایش میده.بزار برات یه مثال بزنم من یه ماشین قراضه دارم که هرروز خراب میشه و منو اذیت میکنه من همش ارزو میکنم که ای کاش یه ماشین خوب داشتم تا خرلب نمیشد اما این ارزو اشتباهه باید بگم من یه ماشین خوب میخرم که توش راحتم من ماشینم مثلا سفیده و ...

برای اینکه به خواسته ات برسی اصلا استرس و اظطراب این رو نداشته باش که کی به خواسته ات میرسی و چرا قانون جذب کار نمیکنع چون این انرژی منفیه باید مدام حس وحالت رو درباره خواسته ات مثبت نگه داری

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نا امید شدن واسترس برای اینکه کی به خواسته ات میرسی ارتعاش منفی قوی به کائنات میفرسته .ما سه مرحله د ...

اینارو میدونم حتی تونستم ی شخص دیگه رو جذب کنم اون طرفو هم ک میخواستم همه تمرینارو درست انجام دادم ولی بعدچندین ماه هیچ اتفاقی نیفتاد انگار اون طرف هیچجوره نمیخواد جذب شه و رو اون اثر نداره براهمین ناامیدشدم ازش

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
2731
میدونم ولی مثلا ۲۴ ساعت شبانه روز و ک از خواب پاشم باید ب خواستم فکرکنم و تجسمش کنم یا همون یکی دوبا ...

نع اینکه کاملا بشینی و صبح تا شب تو ذهنت تجسم کنی و بهش فکر کنی غلطه روزی ۵ دیقه وقت بزاری براش کافیه

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

تدی جیکس:هر کسی یه خواسته ای داره و همه درست و به صلاح انسان هستن اما بعضی وقتها انسان نا امید میشه و یه صدایی تو ذهنش میگه تا همین جا کافیه ولی اون نه تویی نه ذهن نه خدا نه فرشته نه هیچکس جز شیطان اون میدونه که تو میتونی بخاطر همین میخواد ناامیدت کنه 

*تو مسیر رویاهات تسلیم نشو *^_^

من میخام گرفتن حقمو از یه ادم که نمیده جذب کنم چیکار کنم 

اول باید ببخشی اون ادمو,چاره ای جز این نداری,بگو من اونقدر تو زندگیم همه چی دارم که حتی حالا اون پول یاهر چی به چشمم نمیاد,خیلی باید بگی تا ملکه ذهنت بشه,اوایل ذهنت واسه بخشش مقاومت میکنه اما اگه سماجت کنی نرم میشه

تا خدا هست,دنیا از آن من است
اینارو میدونم حتی تونستم ی شخص دیگه رو جذب کنم اون طرفو هم ک میخواستم همه تمرینارو درست انجام دادم و ...

گفتم که اون شخص هم قدرت اختیار داره و شاید کیس دیگه ای رو جذب کرده تو قانون جذب هرکس میتونه برای خودش چیزی رو جذب کنه مثلا من نمیتونم شما رو جذب کنم در صورتی که شما منو جذب نمیکنید اگر میخواین یه شحصی رو جذب کنید وبهش برسید اون شخصم باید شمارو جذب کنه 

ای جان😍 مرسی از راهنماییت

خواهش عزیزم ولی یادت باشه هرگز نا امید نشو وانرژی منفی نفرست 

توجه زهرا راست میگه نشینین بیست چهار ساعت قانون جذب یک راه یا مسیر رو باز میکنه نه اینکه من تا صبح بشینم در دیوار هارو نگاه کنم پول میاد تو جیبم تو این مسیر تلاش هم هست

زندگی اگه این بود بدرد نمی خورد که😂😂😂

سلام من هستم یک جذبی😊 بزرگترن جذبم از کارمندی با حقوق یه تومن,رسیدم به کار پاره وقت یعنی کلا دو رو ...

احسنت 👏👏👏👏👏👏 از آموزشهای فرد خاصی استفاده میکردی گلم؟

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
توجه زهرا راست میگه نشینین بیست چهار ساعت قانون جذب یک راه یا مسیر رو باز میکنه نه اینکه من تا صبح ب ...

میتونم لینک  تاپیکم رو بزارم تا دوستان استفاده کنن اونجا کامل توضیح دادم اصول قانون جذب رو 

گفتم که اون شخص هم قدرت اختیار داره و شاید کیس دیگه ای رو جذب کرده تو قانون جذب هرکس میتونه برای خود ...

نمیدونم والا

بعضیا میگن ک نمیشه ی شخص خاصو جذب کرد بعضیام میگن میشه مثلا ی پکیج از یه مدرس قانون جذب خریدم ک میگف میشع و خیلیاهم تو دوره هاش نتیجه گرفته بودن منم تونستم چندنفرو جذب کنم ولی اون شخصی ک ازته دلم خیلی دوسش داشتمو نه،شاید احساس دلبستگی ک بهش داشتم همه چیو خراب کرد

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
چرا راه رسیدنو بهش تصور نکنم؟

چون اینجور می ترسی نکنه وسط راه پدرم گذاره یا شوهرم.‌ اینجور دوباره افکارت منفی میشه وقتی افکار منفی میاد به قول یکی از دوستام بگو خدا متضاد همین بده خداروشکرت