2733
2739
عنوان

چندش ترین تاپیکی که دیدین چی بوده؟؟😷(jast for fun)

| مشاهده متن کامل بحث + 4488 بازدید | 229 پست

آها یه خانمی بود میگفت وقتی دسشویی داریم عمدیگه رو میبریم دسشویی شوهرم منو پا میکشه😆😆😆😆😆😆😆

منم براش هدایت میکنم ک قشنگ جیشش تو سوراخ توالت بریزه😂😂😂😂😂

تو ذهنمه پس وقتی پی پی دارید چی میکنید?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که خانومم خیلی خجالت میکشم نمیدونم چطوری میزارن  اصبا کسیم نشناسه باید یکم خجالت بکشن که مت ...

بعضیا میان اینجا رخت خواب پهن میکنن خواهر 

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2728
همون خانمی که گفت من تو حموم ادرار میکنم جلوی شوهرم بعدش گفت وقتی قرص آهن میخورم مدفوعم سیاه رنگ میش ...

وای اونو یادمه گفت شوهرم میاد مدفوعمو نگاه میکنه😟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اون کثافت شوهرش مریض جنسی بود شک نکن

اده خودمم بهش گفتم ،باهام تند برخورد کرد گفت خودت مریضی، منو شوهرم چون صمیمی هستیم باهم همه کاری برای هم میکنیم

خدایی نمردیمو معنیه صمیمی بودنم فهمیدیم😐😐😐

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2740
در مقابل این چندشایی که خوندم این خوب بوده 😂😂😂

وای نگو دیدنش خیلی چندش بود

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
همون خانمی که گفت من تو حموم ادرار میکنم جلوی شوهرم بعدش گفت وقتی قرص آهن میخورم مدفوعم سیاه رنگ میش ...

واااا اینا معلومه س.ک.س کثیف دوست دارن😷😷اوووق.

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

یکی میگفت مامانم فیبروم داشته این ازش درومده

ی چیزی مثل پوست مار بود

من تا ی هفته حالت تهوع داشتم 🤢🤢🤢🤢

مریض روانی😡😡

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
یبار یکی بادمجون پخته بود شوهرش چپه کرده بودشرو فرش و میگفت بعدش روش ادرار کرده!!!!🤧😐🤢😷 دقیق یا ...

نه بابا چه شاشی فقط زیر پاهاش لهشون کرده بود😰

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
یکی بود یه لخته افتاده بود تو نوار بهداشتی عکس گذاشته بود این بچه ام بوده افتاده🤢🤢🤢بعد گزارش زدن ...

خب چرا عکس میزارنننننن

خب سوال کنین دیگه همه میدونن لخته چیه وچه شکلیههههه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2706