2726
عنوان

چندش ترین تاپیکی که دیدین چی بوده؟؟😷(jast for fun)

| مشاهده متن کامل بحث + 4488 بازدید | 229 پست
یکی تاپیک زده بود نامزدم ماشینشو بنامم کرد ....خب به ما چه😑😑😑

خخخخخ خب که چی واقعا

راهنمایی چیزی میخواست؟؟

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
خخخ😂😂😂😂 Jrrrrrr

والا بوخودا😂

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه نکبتی عکس اونجاشو هی میذاشت میگفت ببینین گشاد شدم یا نه😑😑😑😑😑😐😑😑😐😑😑😑😑😑😑

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
کلا من از تاپیکهای که راجب رابطه جنسی میپرسن یا قاعدگی بدم‌میاد  مخصوصا اونایی که بعدش میان می ...

با جزئیاتشم میخوان😂

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

یه تاپیکی بود چند وقت پیش خانومه میگفت منبا همسرم میرم حموم جلوش ادرار میکنم سرعتشو کم و زیاد میکنم شوهرم خیلی خوشش میاد،زنیکه بیشخصیت

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

اینجا😐

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
یبار یکی بادمجون پخته بود شوهرش چپه کرده بودشرو فرش و میگفت بعدش روش ادرار کرده!!!!🤧😐🤢😷 دقیق یا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ووووووی

ر*دم تو این غذا به روایت تصویر😂😂😐

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
یه تاپیکی بود چند وقت پیش خانومه میگفت منبا همسرم میرم حموم جلوش ادرار میکنم سرعتشو کم و زیاد میکنم ...

😟😟😟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
یبار یکی بادمجون پخته بود شوهرش چپه کرده بودشرو فرش و میگفت بعدش روش ادرار کرده!!!!🤧😐🤢😷 دقیق یا ...

چه شوهر کثافتیییییییی

2706