2733
2734
عنوان

چندش ترین تاپیکی که دیدین چی بوده؟؟😷(jast for fun)

| مشاهده متن کامل بحث + 4488 بازدید | 229 پست
آره يادمهههههههه ويببببببيييييي فک کنم پارسال بود

من دیروزم یکی دیدم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونید چندش ترین کار از نطر من اینه من دیروز یه سوال پرسیدم حتی یه نفرم جواب نداد مجبور شدم یه تاپیک الکی بزنم بگم شوهر خیانت کرده وبعد همه ریختن تو تاپبک  من چاره ای نداشتم واسم مهم بود چیزی که پرسیدم ...اما یهعالمه کاربران بادرک وفهم اومدن هرچی رسیدن بارم کردن من تو تاپیک عذرخواهی هم کردم بابت دروغم اما....از نظر من اینا چندشن که فقط عاشق اینن برن توتاپیک کسی که بهش خیانت شده ولی حاظر نیستن یه سوال خیلی کوتاه یهدنفرو جواب بدن

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
میدونید چندش ترین کار از نطر من اینه من دیروز یه سوال پرسیدم حتی یه نفرم جواب نداد مجبور شدم یه تاپی ...

اره خدایی خودمم پیش اومده برام

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2731
عکس ترشحش رو دستش😶

این خیلی چندش بود منم دیدم😷

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥