2737
2739
خب ابن که کاری نداره اگر تمایل به ترشیجات و ماست و دوع و ابنا داری سرد اگر تمایل به شیرینی و اینا دا ...

من به جفتش تمایل دارم😐

قبل ازدواجم اولی بود

الان دومی بیش‌تره 

مگه میشه 

مگه داریم

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای تو؟ اونوقت چجوری جواب سوالا رو بدم  خودت اینکارو بکن

😂 منظورت این هس که گوگل سرچ میکنی؟!!😂

لعنت بر ذهن منحرف 😂

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
بادست راستت ساعد دست چپتو بگیر و آروم فشار بده. اگه دستت سرد بود طبعت سرده و اگه گرم بودطبعت گرمه. ...

من همیشه پاهام سردن .ولی رگام برجستن .نبضمم برجستس .طبعم چیه به نظرتون

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2731
خب ابن که کاری نداره اگر تمایل به ترشیجات و ماست و دوع و ابنا داری سرد اگر تمایل به شیرینی و اینا دا ...

مشکل اینجاس ک هردوشونودوس دارم🤔من بایه غوره سردیم میشه بایه مویز گرمی😑اش شلم شورباس بخدا

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
😂 منظورت این هس که گوگل سرچ میکنی؟!!😂 لعنت بر ذهن منحرف 😂

😅😅😅😅😅😅😅

بله همون

سرچ کن

درواقع گوگل کن😅😅😅😅

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
غذایی

من خودم اگه دو تا غذای سرد،، پشت هم بخورم سرگیجه و تهوع میگیرم،، حتما باید یا بینش گرمی بخورم یا بعدش 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
من همیشه پاهام سردن .ولی رگام برجستن .نبضمم برجستس .طبعم چیه به نظرتون

نمیدونم.☺

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2738
من به جفتش تمایل دارم😐 قبل ازدواجم اولی بود الان دومی بیش‌تره  مگه میشه  مگه داریم

😂🤪

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

مثلااا ی وقته پیازکه میخورم سردردمیگیرم🤧

والا  باور کن اصلا یه وضعیه

آش شلم شورباس بخدا

2706