2737
2739
من خانوادم برا داغون کردن روحیه م بس بودند بعد میگفتند سینا تو مدرسه هات و دوستات خراب بودند و تو که ...

دقیقا همین بهونه رو برا من اوردن و یا اگه میخواستم برم بیزون با دوستام میگفتن این چه کاریه لابد میخوای برین با چارتا پسر هرهر کرکر کنین 😐😐😐😐😐

وای خدا چقذ بد کاری کردن... خدا بهتون صبر بده 

من خانوادم برا داغون کردن روحیه م بس بودند بعد میگفتند سینا تو مدرسه هات و دوستات خراب بودند و تو که ...

همون بهونه ها و طرز تفکر و محدودیت تو رابطه اجتماعی و رفتارشون باعث شد ک من کارم ب این روانپزشک و داروهای مسخره بکشه 

تازه من تجربیم بزور رفتم و سال یازذهم ی معلم داشتیم ک نمره ها رو میخوند بلند سر کلاس و هیچوقتم کارشو ترک نمیکرد... منم هرجور ک میخوندم باز کمترین نمره رو تو زیست میاوروم.... نابود شدم... نمیدونین وقتی ب نمره من میرسید چطوری بچه ها نگام میکردن و خودش منو خورد میکرد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همین بهونه رو برا من اوردن و یا اگه میخواستم برم بیزون با دوستام میگفتن این چه کاریه لابد میخو ...

دقیقا.من هر روز گیر میدادند چرا تو تلگرامی چرا تو اینستاگرامی؟این مال کسائیه که خوب ازش استفاده کنند و هر روز به هر بهونه ای میخواستند گوشیمو بگیرند. 

و بابامم سر این که چون زبان فارسی حرف میزدم هی بام لج میکرد یا کلا من هر وقت باهاش حرف میزنم خودشو به کری و نفهمی میزنه.آخه اگر از قصد و عمد نیست یکبار دوبار سه بار چهار بار... هزار بار نه هر سری. 

و حرف من اینه همه با هر دین و زبان و جنسیت و سن و نسبت و عقیده ای آدمند و محترم مگر اینکه بخواند زور بگند یا حق کسی رو ضایع کنند 

همون بهونه ها و طرز تفکر و محدودیت تو رابطه اجتماعی و رفتارشون باعث شد ک من کارم ب این روانپزشک و دا ...

من محدودم کردند تو اون دو رشته ولی بازم با لج شدید و جنگ علوم انسانیَم بش اضافه کردم بعد همیشه زور میگند بعد به من میگند دیکتاتور و خودخواه 

2731
دقیقا.من هر روز گیر میدادند چرا تو تلگرامی چرا تو اینستاگرامی؟این مال کسائیه که خوب ازش استفاده کنند ...

جسارت نباشه قصد دخالت ندارم ینی چی با فارسی حرف زدنتون مشکل داشت؟ 😕 

من محدودم کردند تو اون دو رشته ولی بازم با لج شدید و جنگ علوم انسانیَم بش اضافه کردم بعد همیشه زور م ...

باز حالا احتمالا شما تو اون مدرسه نمونه دولتی ک حسرتشو دارین خوب استفاده کردین 

من سه سال تو جایی بودم ک بجه هاش حیوون بودن... دخترا هم ک میدونین غال تاغ و خودخواه.... هیچ دوستی نداشتم تنهای تنها.... البته الانم همینم و کلی ضربه خوردم ازشون ک اینم ی عامل از افسردگیمه 

راحت باشید.کلا سر زبان خودش خیلی تعصب داره.  من بشون میگم والدین گرامی دین و زبان تزریقاتی و ژ ...

دقیقا با حرفتون موافقم. من خودم دینم رو ی جاهاییشو قبول ندارم اما پدرم مدام داره میکنه تو پاچم همه چیزو 😑

2740
باز حالا احتمالا شما تو اون مدرسه نمونه دولتی ک حسرتشو دارین خوب استفاده کردین  من سه سال تو ج ...

من اون سال از اصفهان به شاهین شهر مهاجرت کردیم و من داغون شدم بعد والدینم میگفتند ما به خاطر تو این کارارو میکنیم بعد من میگفتم به خاطر فامیلاتونه بعد که کم میاوردند میگفتند ما قول دادیم نمیتونیم به خاطر تو بزنیم زیر قولمون 

منم میگفتم پس منو بهونه نکنید 

دقیقا با حرفتون موافقم. من خودم دینم رو ی جاهاییشو قبول ندارم اما پدرم مدام داره میکنه تو پاچم همه چ ...

تو این یک قسمت شعار میدند بعد دهن بینم هستند بعد وقتی من حرفمو میزنم میگند ضایع نکن کسیو 

من اون سال از اصفهان به شاهین شهر مهاجرت کردیم و من داغون شدم بعد والدینم میگفتند ما به خاطر تو این ...

سر من ک مادرم میرسید نداریش میرسید والا 

ی روز اومدم از تو کبفش پول بردارم ی چیزی بخورم تو مدرسه نزاشت و دعوام کرد. اون روز من تو مدرسه گرسنه بودم... ولی ظهرش رفت برا خودش طلا خرید.... گفتم چرا اینجوری میکنی گفت خرج تو با باباته نه با من 

منم انگار خیار و گوجم ک خرجم با ی نفر باشه والا 

سر من ک مادرم میرسید نداریش میرسید والا  ی روز اومدم از تو کبفش پول بردارم ی چیزی بخورم تو مدر ...

ببخشید که اینو میگم 

ولی ازدواج فقط همین روابطی که بش میگند مثبت هیجده نیست. 

اگر بچه ای رو نمیخواید به وجود و به دنیا نیارید اگرم آوردید وظایفتونو انجام بدید. 

فقط انتظار و ادعا نداشته باشید.بخدا نمیشه اسمتونو والدین گذاشت 

ببخشید که اینو میگم  ولی ازدواج فقط همین روابطی که بش میگند مثبت هیجده نیست.  اگر بچه ای ...

کلا اونا از نظر فرهنگیم خیلی با هم اختلاف دارن والا 

فک کنم هدفشون همبن چیری بوده ک شما میگین متاسفانه.... 

2706