2733
2734
با حرف دیگران نباید زندگی کنید.  ببخشید که اینو میگم.ولی این داروها برای انسان مثل گاویه که اخ ...

وای ببخشید اسپرین چیه همون اسنترا بود 😂😂😂😂😂😂😂 خیلی اسمشو قاطی میکنم خاک تو سرم 😂😂😂😂😂😂😂مادرمم همیشه بهم میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با حرف دیگران نباید زندگی کنید.  ببخشید که اینو میگم.ولی این داروها برای انسان مثل گاویه که اخ ...

ببین هرکی ک دارو میخوره مگه دیوانست؟ این چ تفکریه اخه عزیز من؟ اونا برا ارامشت میگن و واقعا هم جفتمون میخوریم و دیدیم ک اره ارامش رو بیشتر میکنه. من حتی از اطرافیانم راجب خودم پرسیذم گفتم بعد خوردن دارو ها چطور شدم و اونا هم همینو تایید کرذن 

بنظرم بخور و ادامه بده گرچه ک مشکل عمده ک باعث شذه ب این روز بیوفتیم سیاست نادرست خانوادمونه اما چ کنیم... 

ولی بیخیالیت باعث نشه ک مث من همه چیزو بزاری کنار و هیچ کاری نکنی.... یکم رو این مورد باید ادم کار کنه وقتی اون دارو ها رو میخوره 

ببین هرکی ک دارو میخوره مگه دیوانست؟ این چ تفکریه اخه عزیز من؟ اونا برا ارامشت میگن و واقعا هم جفتمو ...

نه دیوانه که نه.ولی شرایط تاثیر داره.

داروهامو هیچوقت کنار نمیذارم مگر طبق گفته ی دکتر. 

2731
😂پیش میاد.انشاءالله که با نظر متخصص قرصا هر دو مونم قطع شه و هر دومونم خوب شیم 

اخه دارو هه اولین باری ک خوردم نسخه امریکاییش بود و اسمش فرق میکرد یادم نی فقط میدونم ک با ز شروع میشد 😐 بعذش ک تحریم شد همونم و هیچ جا پیدا نشد 

بعدش ایرانیش ک میشه همون اسنترا یا سرترالین 

من قطع کردم ولی میدونی هنوز حس میکنم اثر دارو ها تو وجودم باقی مونده... خدا رو شکر با قطع ناگهانیش عوارضی نداشتم چون اولین بار ک خوردم صبا حالت تهوع و سرگیجه داشتم و شبا چشام تار میدید... تا ی هفته اینطور بود بعدش درست شد. شما هم همینطور بودین؟ 

نه دیوانه که نه.ولی شرایط تاثیر داره. داروهامو هیچوقت کنار نمیذارم مگر طبق گفته ی دکتر. 

اورم میخوای کنار بزاری حتما ب خانوادت بگو چون ممکنه دوباره خلق و خوی ادم تغییر کنه 

من الان دویاره همون حالت افسردگی اولیمو گرفتم.... 

اخه دارو هه اولین باری ک خوردم نسخه امریکاییش بود و اسمش فرق میکرد یادم نی فقط میدونم ک با ز شروع می ...

آها پس تار چشم منم به خاطر اینه احتمالا.ولی اوایل حال منم بد میشد دهنمم بو گرفته متاسفانه 

2738
یکباره تحت هیچ شرایطی کنار نذارید.باید دکتر بگه. 

مادرم ک اینکارو کرد... خدا لعنتش کنه.... دکترم منو نمیبره 

اخه دکتره هم هر پنج دقیقش هفتاد تومن میگرف... و جاشم دوره... فک نکنم دیگه بزارن منو ببزن دکتر 

خذاتونو شکر کنین ک خانوادتون ب فکرتون هستن نه مث من بدبخت 

مادرم ک اینکارو کرد... خدا لعنتش کنه.... دکترم منو نمیبره  اخه دکتره هم هر پنج دقیقش هفتاد توم ...

اینی که من میرم سی دقیقه پنجاه تومن. 

منو هیچوقت کلاس اضافه نمیبردند و میگفتند خودت باید بخونی خودت باید تلاش کنی و... 

ولی برا خواهرم همه کاری میکردند 

به نظرم بابتش بازم با دکتر مشورت کن و همه چیو بش بگو. من طبق نظر دکتر کمش میکنم 

چجوری مشورت کنم اخه؟ حضوری باید برم ک پولشو ندارم  دیگه دو ماه میشه ک قطع شده.... 

اینی که من میرم سی دقیقه پنجاه تومن.  منو هیچوقت کلاس اضافه نمیبردند و میگفتند خودت باید بخونی ...

خدایا چرا اخه اینکارا رو میکنن... اذم باید برا کنکور تا خرخره خرج کنه فقط... هزینه کتاب و کلاس و جزوه و.... مدرسه ما نمونه بود تا دلتون بخواد پول میگرف... جدا از اون قلم چی اونم کارش فقط پول گرفتنه.... بی ناموسای بی شرف تازه کلیم روحیمون رو داغون میکردن.... 

خدایا چرا اخه اینکارا رو میکنن... اذم باید برا کنکور تا خرخره خرج کنه فقط... هزینه کتاب و کلاس و جزو ...

من خانوادم برا داغون کردن روحیه م بس بودند بعد میگفتند سینا تو مدرسه هات و دوستات خراب بودند و تو که بیرون نمیری و فقط خونه ای پس یا مشکل از خودته یا مدرسه هات.منم میگفتم مشکل اصلی من شمایید.با همین بهونه هاشون منو از مدرسه ی نمونه دولتیم که سال اول دبیرستان نظام قدیم توش بودم( تو سال تحصیلیه نود و سه نود و چهار توش بودم) آوردند بیرون. 

2706