2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اگر فاصله محل سکونتت تا دانشگاه زیاد باشه،دانشگاه خوابگاه میده.رشته ت چیه؟ 

رشتم تجربیه 

تجربیم ک ماشالله سختترینه برا قبولی 

من کسی نیستم ک بگم پزشکی و دندون. والا نمیفهمم چ حلوایی میدن اونجا بخدا. اینا رو اگه ادم قبول شه بنظرم باید عزا بگیره ک یه عمر دیگه هم باید درس بخونی بدتر و سختتز از قبل. اینکه نشد زندگی خداییش 

من از دارو و فیزیو و ازمایشگاه خوشم میاد ازاد هم ک قبول شم میرم.... البته اگه انسال پولی باقی مونده باشه 

چون 21 شهریور دکتره احمق برا من وقت گزاشته. اخه ده روز مونده ب دانشگاه من با یه دماغ گچی و پر خرت و پرت توش ک نمیتوتم حرف بزنم برم ؟ دکتره هم خیلی لجبازه و بهش اینو بگیم میگه دیگه بهتون وقت نمیدم و ایراد دارین میگیرن از کارمون. تازه پول همینم نداریم والا 

خودم ک میگم بزار سال بعد شاید اصن یکی بهتر پیدا شد 

رشتم تجربیه  تجربیم ک ماشالله سختترینه برا قبولی  من کسی نیستم ک بگم پزشکی و دندون. والا ...

بینیتون ضربه دیده یا میخواید زیباش کنید؟ 

دکترا واقعا لجبازند بعضیاشون. 

من نميدونم پیش دکتر ردانشناسم و دکتر مغز و اعصابم والدینم چی گفتند که اونا برا من قرص نوشتند همینطوری 

و هیچ کمشم نمیکنند البته شایدم برا آرامش من نوشتند 

بینیتون ضربه دیده یا میخواید زیباش کنید؟  دکترا واقعا لجبازند بعضیاشون.  من نميدونم پیش ...

زیباییه بس ک مسخرم میکنن... 😭😭😭😭😭 ی بار دوتا پسر تو خیلبون بهم تیکه انداختن راجب دماغم 😭😭😭😭

منم پارسال بردن پیش روانپزشک 

اسپرین و رسپیریدون میخوردم 

واقعا ادمو بیخیال میکنه این دارو ها و کلا نسبت ب همه چیز خنثی شده بودم تا اینکه نزدیکای کنکورم مادرم از سر لج و لجبازی ک من درست درمون نمیخوندم یهو قرصامو قایم کرد و قطع کرد 

کاش حدافل دوزشو پایین میاورد برام چون من اواخر نصفه میخورم نه اینکه یهو قطع کنه.... 

ولی بهتره ادم از درون خودشو درست کنه ن مث من ک معتاد دارو هام شده بودم.. 

زیباییه بس ک مسخرم میکنن... 😭😭😭😭😭 ی بار دوتا پسر تو خیلبون بهم تیکه انداختن راجب دماغم 😭😭😭😭 ...

با حرف دیگران نباید زندگی کنید. 

ببخشید که اینو میگم.ولی این داروها برای انسان مثل گاویه که اخته ش میکنند. 

من آسنترا میخوردم ریسپریدون میخوردم 

کاربامازپین میخوردم اسید فولیک میخوردم ویتامین بعضی مواقع برای خنثی کردن 

اولش یچیز دیگم میخوردم. 

خانوادم وادارم میکنند بخورم منم میگم نترسید با کاراتون به همه ثابت کردید که من دیوونه م و خودتونو تبرئه کردید.

هی بعدش میگند تو مجبوری و باید بخوری منم میگم این بلائیه که شما ها سرم آوردید. 

ولی داروهامو میخورم. 

2706