2733
2734
عنوان

ما یه روانی بددهن داریم تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 123 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همش میشینم منطقی حرف میزنم اما توجیه نمیشن کلا به روانشناس اعتقاد ندارن با این که تحصیلاتشون &nb ...

ولی خواهش میکنم تمام تلاشتونو بکنید چون فرد بیمار خودش بیشتر از همه زجر میکشه.حتما یه اتفاقاتی درونش میفته که اینحوری عصبی میشه دیگه.خیلیا هنوز فک میکنن برن پیش روانشناس دیوونه به حساب میان متاسفانه جا نیفتاده

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2742
عزیزم.. فرستادم ..ان شاءالله زودی مامان بشی ب حق امام رضا ع 😘😍

وااای ممنونتم😍😍😍😍 الهی آمین خدا از دهنت بشنوه.انشاءالله نی نیت و سالم و صحیح بغل بگیری😙 

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊
پسر ۱ ساله منم خیلی خشن فکر میکنم نمیزاره کسی ببوستش و بهش دست بزنه زود عصبی میشه موهای منو میکنه می ...

به نظر من تا بچتون کوجیکه ببریدش دکتر ببینید علتش چیه اینجا که خیلیا اطلاعات ندارن خیلیام فقط مزه پرونی میکنن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2740
۱۲ سال تقریبا

طبیعیه اقتضای سنشونه داداش منم عین هنیو البته ب مامان بابام حمله نمیکنه تازه چقدم ما دوسش داریم کسی جرئت نداره چیزی بهش بگه خودمون طرفو خفه میکنیم فداش بشم عاشقشم

وااای ممنونتم😍😍😍😍 الهی آمین خدا از دهنت بشنوه.انشاءالله نی نیت و سالم و صحیح بغل بگیری😙&n ...

عزیزمی مرسی ان شاءالله 😘😍

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

به خدا فحشی نیست که وجود داشته باشه و این نده درحالت عادی که موجی هم نیست ورد زبونشه مثلا بازی میکنه هی به همچون حتی پدربزرگ و مادربزرگمم که فوت کردن فحش میده هیچ خط قرمزی نیست که ازش رد نشده باشه حتی دستش رو نمادین طرف اعضای خاص بدن افراد میکنه یه چیز وحشنتاکیه

عزیزمی مرسی ان شاءالله 😘😍

فدات شم😙

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊
درشته هیکلش

چه بی تربیت داداشت

چرا بابات واکنشی نشون نمیده

بزنید لهش کنید فکر میکنه کیه که با مامانش این طور رفتار میکنه😡

عصبی شدم

ببرین روان درمانی شروع کنه شاید آدم شد

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
2706