2733
2734
عنوان

ما یه روانی بددهن داریم تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 123 پست

برادر منم اینجور بود. همه مونو میزد. از زندگی سیرمون کرده بود

الان یه زن گرفته، از خودش دیوانه تر.

از زنش مثل چی می ترسه.

زنش هی سر و صدا و داد و بیداد.

برادر من دهنشو باز نمی کنه حرف بزنه.

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داداش منم تو این سن بد دهن بود😮ولی مامانمو نمیزد 

2 تا داداش داشتم 1 سال با هم فرق دارن همدیگرو فحش میدادن میزدن😑چه روزگاری بود😐

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
درشته هیکلش

حالاشماخوبه بچس داداش من۲۷سالشه فووووق روانیه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
مامانو میزنه😲 ببرش دکتر شاید مشکل اعصاب داره  اگه نداشت دسته جعمی با هم بزنینش حالش جا بیاد& ...

خو دسته جمعی بزنن که مشکل دار میشه بدتر بعد دیگه حتما روانی میشه😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2740
لخت تو خونه میچرخه . الفاظ جنسی میگه حتی به بدن آدم دست میزنه

مشکل جنسی داره برادرت😑😕

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

عزیزم این موضوع جدی هست

برادرتون علائم چند تا اختلال جدی رو داره نشون میده

این اصلا ساده نیست و باید هر چه زودتر تشخیص گذاری بشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
لخت تو خونه میچرخه . الفاظ جنسی میگه حتی به بدن آدم دست میزنه

یا الله 

پدرت باید حسابی گوشمالی بده اونو 

لخت مادرزاد؟؟؟

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
هرچی میگم مشکل داره بابام میگه کمبود محبت داره نمیزاره ببریمش

عزیزم کمبود محبت نیست

علائم واقعا جدی هست

من روانشناس هستم و کار تخصصی ام کودک و نوجوان هست

هر چه زودتر برادرتون رو برای درمان ببرید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706