2737
2739
عنوان

بیاید تاپیکش خوب

59 بازدید | 7 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3016255/خانم-های-باردار-قرص-آهن-ایرانی-بهتره-یا-خارجی

او پروردگار غیر ممکن هاست و تو برای ممکن ها گریه میکنی ؟؟؟؟                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر به من گفت اهن ایرانی بهتره چون جذب اهنش بالاتره حتی یه بار داروخونه بهم خارجیشو داد دکتر گفت ایرانیشو بگیر

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2742
پریناتال خارجی از اهن‌بهتره همه چی داره 

پریناتال مولتی ویتامین حساب میشه و برای بارداری اهن هم جدا میدن 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
دکتر به من گفت اهن ایرانی بهتره چون جذب اهنش بالاتره حتی یه بار داروخونه بهم خارجیشو داد دکتر گفت ای ...

فکر میکردم خارجی‌اش بهتره

او پروردگار غیر ممکن هاست و تو برای ممکن ها گریه میکنی ؟؟؟؟                    
شما امتحان کردی خوب بوده؟

بله عزیزم من‌پریناتال میخوردم

اهن بچه رو بیش فعال میکنه تو نت خم سرچ کنی هست 

پریناتال اهن هم داره واسه من که مشکلی پیش نیومده بعد زایمان اهن خوردم 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
پریناتال مولتی ویتامین حساب میشه و برای بارداری اهن هم جدا میدن 

من اهن خوردنی حالم بدمیشد دکترم‌پریناتال و برام تحویز کرد خیلی خوب بود بچن‌حسابی رشد کرده بود البته من چهارمغزم زیاد میخوردم 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
2738