2733
2739
عنوان

چیکارکنم شوهرم خونه روبنامم کنه سه دنگ‌.لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 55 پست
ممنون دوستم ولی اگه نشه خیلی دلم میگیره ازش

بیخیال دوستم خیلی مردا دیدم این اخلاقو دارن نه اینکه زنشونو دوس نداشته باشن یا اعتماد نداشته باشن اگه نداشت نمیزاشت پولاش حساب تو بمونه

مردا حس غرور و مردانگی دارن اکثرا قبول نمیکنن خونه رو ب اسم زنشون بزنن

بگو تلاش کنیم ی خونه هم بگیریم اینده اون ب نام من بشع

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان کل پول تو حساب منه توبانک..برای محضر فقط یکی دوروز قبلش باید درارمش‌.هیچوقت تواین سالها بخدا با ...

بعضی مردا دوست دارن قدرت نمایی کن مثل سلطان جنگل بگن همه چی زیر سلطه منه زندکی رو به کام خودت و شوهرت تلخ نکن  دیگه اصلا نگو اگه خواست میزنه اگه نخواست هم هیچ از الان خونه تازه مبارکتون باشه 

شما هم از این به بعد برای خودتون پس انداز کافی داسته باشین 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
2731
بیخیال دوستم خیلی مردا دیدم این اخلاقو دارن نه اینکه زنشونو دوس نداشته باشن یا اعتماد نداشته باشن اگ ...

دقیقا ازاین لجم میگیره که میدونم بخاطر اعتماد نداشتن و ...نیست حتی یه درصد.دهن بین نیست ک بگم خانواده ش چیزی بگن ولی تفکرات و ذهنیت اونا دقیقا همینه که نباید به اسم زن باشه فکرمیکنم بی تاثیر نیست.چون بااین تفکرات بزرگ شده کلا شاید

بعضی مردا دوست دارن قدرت نمایی کن مثل سلطان جنگل بگن همه چی زیر سلطه منه زندکی رو به کام خودت و شوهر ...

ممنون عزیزم.بخدا دست خودم نیست چندوقته خیلب فکرم درگیرش مخصوصا الان ک دیگه داریم نزدیک میشم ب زمان محضر.اگ بنامم نزنه فکرنکنم راحت کناربیام دوستم

نهايتش بشه يه دونگ!!!     بخوايم صادق باشيم بچه ها پول دراوردن كار اسوني نيست بخدا

ولخرج نبودن هم اسون نیست البته.

یه زن میتونه کاری کنه شوهرش تا خرخره زیر بار قرض و وام و بدبختی باشه که حتی نتونه یدونه ادامس بخره چه برسه به خونه.

2740
واقعاااا.افرین حرف دل منو گفتید

خب من معتقدم وقتی ادم شوهرشو میشناسه که چیزی به نامش نمیزنه باید سعی کنه ولخرج باشه تا پولی نمونه که شوهره بخواد پول خودم و پول خودت راه بندازه.