2733
2734
عنوان

چیکارکنم شوهرم خونه روبنامم کنه سه دنگ‌.لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 55 پست
من موندم اينجور جاها چرافمنيسم نمياد وسط!!!!! همه پولشو خودش داده،چرا بايد نصفش مال شما باشه؟!!!!

خوب منم تواین سالها کمک حالش بودم گلم.بخدابعضی سالها حتی یه مانتو نگرفتم ازبس زیر قسط ووام بودیم .شوهرم اصلا ادم ولخرج یا رفیق بازو..نیست..ولی اگ مدیریت من نبود این پول جمع نمیشد بدون تعریف الکی میگم بخدا

چطوری اخه بهش گفتی  نگفت توفکرت اینه من بمیرم قبل تو؟ونگفت تاکجاهافکرمیکنی؟

نه  آخه من داشتم میخوندم گفتم یه خانمی کمک خواسته تو این شرایط  گفت وا مگه بعد مرگ برای زنش نیست گفتم نه  

مردا زرنگن زود میفهمن زن با منظور میگه یا بی منظور 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا ربطی به تلاش نداره زندگی مشترک همه چیش مشترکه چه معنی داره زن و شوهر خونه بخرن اما فقط به نام ...

دقیقا منم میگم من توقع ندارم کلش بنام من باشه ولی سه دنگ سه دنگ ماتوهمه چی به توافق رسیدیم نمیدونم چرا این یکی روکوتاه نمیاد باهرزبونی میگم

من شوهرم نفرت داره چیزی به اسم زن باشه البته من شاغل نیستم و پول درنمیارم و من هر روز بهش میگفتم خون ...

منم شوهرم گفته چیزی بگیرم بنامت میزنم الله و اعلم

منم براش اینجور داستان تعریف کردم

خودش گف من چیزیم بشه تو بتونی از پس خودت بربیای

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2731
انشاالله برات پیش نیاد اون قضیه ولی مافکرنکنم بجز این خونه دیگه خونه دارشیم

خوب عزیزم این خونه هم که ماخریدیم با فروش خونه قبلی بود و درحال حاظر فقط یه خونه داریم 

دقیقا منم میگم من توقع ندارم کلش بنام من باشه ولی سه دنگ سه دنگ ماتوهمه چی به توافق رسیدیم نمیدونم چ ...

دیگه نگو اصلا نگو

بگو عشقم فقط دوس داشتم چون شریک زندگی همیم حس میکردم خونه ای ک توش کار میکنم واسه خودمم هست دوس داشتم این حس شزاکتو از هر لحاظ باهات تجربه کنم ولی وقتی تو دوس نداری واسم ارزشی نداره ک تو ناراحت بشی

الکی اینو بگو شاید خودش نظرش عوض شد یا اگه نشد حداقل ازین اصراری ک داشتی خاطره بدی تو ذهنش نمونده باشه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
منم شوهرم گفته چیزی بگیرم بنامت میزنم الله و اعلم منم براش اینجور داستان تعریف کردم خودش گف من چیز ...

ولی اون متن رو شوهرمن جواب داد الان خونه خرید زد به نام حساب بانکیشو مشترک کرد  موتور داریم ۲۰ ملیون خرید گفت بیا بزنم به نامت گفتم نمیخوام دیگه  

خوب منم تواین سالها کمک حالش بودم گلم.بخدابعضی سالها حتی یه مانتو نگرفتم ازبس زیر قسط ووام بودیم .شو ...

نهايتش بشه يه دونگ!!!  

بخوايم صادق باشيم بچه ها پول دراوردن كار اسوني نيست بخدا 

نهايتش بشه يه دونگ!!!     بخوايم صادق باشيم بچه ها پول دراوردن كار اسوني نيست بخدا

عزیزم پول درآوردن کار آسونی نیست ولی مدیریتش سخت تره پولی که شوهرمن و امثال شما ها درمیاره میشه داد به بزک ودوزک تا هیچی نمونه ولی یکی سالی یه مانتو میپوشه تا پول جمع بشه 

عروس عمه من ماهی سه تومن کرایه میده با این که میتونه با پول پیشش یه خونه تو اطراف مناطق ۱۶ ۱۵ بخره ولی همش میگه در سطح من نیست  

الان کل پول تو حساب منه توبانک..برای محضر فقط یکی دوروز قبلش باید درارمش‌.هیچوقت تواین سالها بخدا بااینکه فقط من حق برداشت داشتم هیچی نگفت یعنی خودش خواست کلا .فقط میگه بدم میاد معنی نداره و..

2706