2733
2734
عنوان

چیکارکنم شوهرم خونه روبنامم کنه سه دنگ‌.لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 55 پست

وقتی مردخوبیه  چه لزومی داره اصرارکنی ؟وقتی قراره تااخرباهم باشین .هی نگو ساکت بشین لباتواویزون کن شاید دیدساکتی دلش سوخت رفت کرد ولی هی بگی احساس ناامنی میکنه  پیش خودش میگه چه اصراریه چه فکری توسرشه و.......

خب خیلی مهمه الان که به اسمت باشه؟؟ مثلا به اسمت باشه میخوای بذاری سرسفره بخوریش؟؟یا بندازی گردنت‌ه ...

نمیدونم ولی برام مهمه.شاید چون پول وهمه چی روازاول داده بمن.بخدا پنج سال هرچی داشتیم توحساب من بوده ولی الان برای خرید خونه میگم دوست ندارم سه دنگ سه دنگ معنی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لطفا اگه کسی شوهرش مخالف بوده ازاول ولی راضیش کرده وانجام شده منم راهنمایی کنه 

من گفتم برای زحمتی که میکشم ارزش قائلم و میخوام انگیزه داشته باشم و دلخوش باشم به تو و زندگی

البته من شاغلم و تو قسطا کمکش میکنم

سعی کن به نامت بزنه 

باید خودش بخواد

من شوهرم تو بنگاه گفت سه دانگ بنام خانوم بنویس 

حتی مدارک نبرده بودم

الانم اصرار کنی بدتر میشه

خودتو مظلوم و ناراحت نشون بده دلش بسوزه😂😂😂تنها راه همینه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی مردخوبیه  چه لزومی داره اصرارکنی ؟وقتی قراره تااخرباهم باشین .هی نگو ساکت بشین لباتواویزون ...

دوسش دارم اونم بخدا برام کم‌نزاشته  یعنی واقعا رابطه مون خوبه ولی ازدیروز یکم باهاش  سرسنگینم سرهمین بحث

من شوهرم نفرت داره چیزی به اسم زن باشه البته من شاغل نیستم و پول درنمیارم و من هر روز بهش میگفتم خونه رو بزن به نامم میگفت چه فرقی داره یه بار داشتم تو همین نی نی سایت یه مطلب میخوندم که مرده فوت شده بود و پدر ومادر مرده زن رو از خونه بیرون کرده بودند و فقط یک هشتمشو داده بودند و  اتفاقی برای شوهرم تعریف کردم گفتم چیکار کنه به نظرت گفت مگه بعد فوت مرد به زن نمیدن گفتم نه فقط یک هشتم  بعد گزشت این سری خونه خریدیم ۶ دنگ کامل زد به اسم من  

البته قبلش گفتم سه دنگو بزن چون طلاهامو فروختم گفت بزار ببینم ولی توی محضر گفت ۶ دنگ کامل 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
نمیدونم ولی برام مهمه.شاید چون پول وهمه چی روازاول داده بمن.بخدا پنج سال هرچی داشتیم توحساب من بوده ...

خودخواه نباش خداتو شکر کن که شوهرت داره خونه میخره بنده خدا مثل شوهرمن نیست

اگرم میبینی اینجوری اذیت میشی اگه بچه داری بگو بزن به اسم این بچه واسه ایندش بمونه ماکه دیگه زندگی خودمونو‌داریم باید به فکر این باشیم

تروخداالکی مشکل درست نکنین شوهرت واسه اسایش شما میخواد خونه بخره نمیخواد بخورتش که

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
رو خواسته ات پافشاری کن  این حق طبیعیته.

بخدا خیلی براجمع شدن این پول منم‌ ازلحاظ مالی و گذشتن ازخواسته هاخودم و...کمک کردم.البته طلا دارم زیاد وخودش گفت نمیخاد طلاهاتوبفروشی بزاربمونه 

من شوهرم نفرت داره چیزی به اسم زن باشه البته من شاغل نیستم و پول درنمیارم و من هر روز بهش میگفتم خون ...

انشاالله برات پیش نیاد اون قضیه ولی مافکرنکنم بجز این خونه دیگه خونه دارشیم

من شوهرم نفرت داره چیزی به اسم زن باشه البته من شاغل نیستم و پول درنمیارم و من هر روز بهش میگفتم خون ...

چطوری اخه بهش گفتی 

نگفت توفکرت اینه من بمیرم قبل تو؟ونگفت تاکجاهافکرمیکنی؟

و وقتی دلیله کارشو پرسیدم گفت من میخوام برای تو یه سر پناه درست کنم و اگه خدایی نکرده من زودتر مردم بدونی سقفی داری 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
بخدا خیلی براجمع شدن این پول منم‌ ازلحاظ مالی و گذشتن ازخواسته هاخودم و...کمک کردم.البته طلا دارم زی ...

اصلا ربطی به تلاش نداره

زندگی مشترک همه چیش مشترکه چه معنی داره زن و شوهر خونه بخرن اما فقط به نام یه نفرشون باشه!!!

اون دیگه اسمش زندگی مشترک نیست

غم ها باید مشترک باشه

شادی ها باید مشترک باشه

خرید ها باید مشترک باشه وگرنه ازدواج بی معنی میشه.

2706