2737
2734
فقط خودتو به خدا بسپار عزیزم دوستان میگن خانوادش اوکی نیستو کاملا از فکرش دربیا منم نمیگم قطعا بهش ف ...

ممنونم ازت . من میگم دو خانواده بد صحبت کردند. واقعا باید صبر کرد اگرهم نشد یعنی صلاح نیست

درسته  اما برای ازدواج نباید   تفال بزنین به قران امام صادق ع  گفتند اکتفا نکنید به ا ...

نه منظورم این بود که بااین شرایط این بود . فقط سپردم دست خدا هرچی پیش بیاد به صلاح باسه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط خودتو به خدا بسپار عزیزم دوستان میگن خانوادش اوکی نیستو کاملا از فکرش دربیا منم نمیگم قطعا بهش ف ...

درسته  اما خیلی درصد موندگاری عشق  پایبنه  شما  شوهرتون  که خوشبحالتون 😊دوستون داره و پایتون موندن خیلی ها کم میارن و عسقشونم  مثلا عشقشون  در اصل از بین میره 

2728
ممنونم ازت . من میگم دو خانواده بد صحبت کردند. واقعا باید صبر کرد اگرهم نشد یعنی صلاح نیست

اره گلم هرچی صلاح و مصلحت خداوند باشه خلاصه هرچیشد تاپیک بزن و مارو درجریان بذار برات از خدا بهترینارو میخوام دوستم

اره گلم هرچی صلاح و مصلحت خداوند باشه خلاصه هرچیشد تاپیک بزن و مارو درجریان بذار برات از خدا بهترینا ...

ممنونم چشم حتما . ولی آخه چرا خانواده ها یکم توجه نمیکنند به ما جوون ها . والا ما همه حرفامونو زده بودیم 😭

درسته  اما خیلی درصد موندگاری عشق  پایبنه  شما  شوهرتون  که خوشبحالتون 😊دو ...

عزیزم عشق اگه واقعی باشه ازبین نمیره هرکی علاقش از بین بره پس عاشق واقعی نبوده و علاقش گذرا بوده از نظر من این شرایطا هم میتونه محکی برای علاقه یا حس مسئولیت پذیری طرفین باشه

فکرتونو زیاد درگیر نکنین  الانم برین قشنگ با ارامش بخوابین و بدونین   اکه خدا نخواد برگی  از درخت  نمیاد پایین   فشار نیارین به خودتون

2740
ممنونمم . منم از همینا میترسم .مگه آقاپسر چقد میخواد بکشه و تحمل کنه .اصلا رفتارشون افتضلح بود حتی م ...

پس دیگه گریه نکن دوستم😊 باور کن خیلیا این اخلاقارو وقتی متوجه میشن که دیگه ازدواج کردن و دیر شده نمیدونن چیکار کنن. دو ماه زمان زیادی واسه گریه و زاری نیس هرچند کاملا حق داری ناراحت باشی. ولی بعدا میفهمی خدا چقدر دوستت داره. بسپر به خودش و با آرامش فقط صبر کن . خودخوری و فکرای الکی هم نکن  آدم با درد و دل کردن سبک میشه🌷

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
عزیزم عشق اگه واقعی باشه ازبین نمیره هرکی علاقش از بین بره پس عاشق واقعی نبوده و علاقش گذرا بوده از ...

دقیقا . من صبح بهش اطمینلن میدادم ولی باز حرفش بود باید خانواده هدمون کنار بیاند مثل اینکه حرف من ملاک نبود منم پیام دادم دیگه نمیخوام و خداحافظی کردم

عزیزم عشق اگه واقعی باشه ازبین نمیره هرکی علاقش از بین بره پس عاشق واقعی نبوده و علاقش گذرا بوده از ...

درسته اما عشقا الان زودگذره  و اینکه  درصد کمی وجود داره که عاسق واقعی باشن  پس ما به هر عشقی نمیتونیم اعتماد کنیم نمتونیم چ۱شم بسته   حرکت کنیم به جلو  اما میتونست شرایطتون اگه شوهرتون  شمارودوست نداشت تغییر کنه پس  احتمال  اینم هست عشقش از بین بره بعد دختر میمونه و دادگاه و  خیلی اتفاق ناخوشایند 

پس دیگه گریه نکن دوستم😊 باور کن خیلیا این اخلاقارو وقتی متوجه میشن که دیگه ازدواج کردن و دیر شده نم ...

ممنونم هرچی صلاح باشه ولی واقعا این شرایط برای یه دختر خیلی بده فقط امیدوارم دلم آروم شه حتی از خانواده خودمم ناراحتم

دقیقا . من صبح بهش اطمینلن میدادم ولی باز حرفش بود باید خانواده هدمون کنار بیاند مثل اینکه حرف من مل ...

پس  معلومه  تو عشقس تردید هست ترید یعنی  عسق واقعی نیست انگار دو دل هستن ایشون  یعنی ایشون مسمم نیستن و پافشاری نمکنن که یا ایشون  یا هیچکس     و اینکه دقت کنید   ایشون دو دل هستن پس  دارم با منطق میان جلو   و  منطق   بعضی جاها  خراب میکنه زندگی رو  منطق یعنی نداشتن و الویت ندادن عشق و علاقه   شبتون خوش  به حرفام اگه به نظرتون  یک درصد هم شده درسته  فکر کنید  ❤❤❤

درسته اما عشقا الان زودگذره  و اینکه  درصد کمی وجود داره که عاسق واقعی باشن  پس ما به ...

عزیزم ادم چرا عمرشو با کسی تلف کنه که دوسش نداره ؟ خب منم اگه نامزدم پیگیر نبود قیدشو میزدم چون خانوادم نمیدادن منو حتی خودم با وجود علاقم چون خسته شده بودم از مخالفت خانوادم تو دوستی کات کردم باهاش بارهام گفتم شاید عشق من به اون واقعی نبود خیلیا جلسات خواستگاری خیلی خوبی دارن اما زندگیشون واقعا جالب نیس چون روزای اول اشنایی خواستگاری بله برونو عقد کلی استرس و هیجان ناخواسته داره من که خیلی روزای دلشوره اوری داشتم و به نظرم یکم طبیعیه 

پس  معلومه  تو عشقس تردید هست ترید یعنی  عسق واقعی نیست انگار دو دل هستن ایشون   ...

تا حدودی با حرفاتون موافقم . شبتون بخیر امیدوارم هرچی خیره پیش بیاد ممنومم از راهنمایی

2706