2752
2734
عشق  خاموش میشه فراموش میشه   وقتی دونفر هندیگرو ۲۴ ساعته ببینن کم کم   عادی تر میشه ...

اگر خودش  تلاشی کنه و شرایط و درست کنه حرفیه وگرنه باید فراموش کنم

عزیزم اگه عشقش واقعی باشه این موضوع رو یه محک زدن بدون اگه عاشق باشه میاد سراغت اجازه دخالتم به کسی ...

دقیقا خودمم همین تو ذهنمه . وگرنه مشخص میشه دوسم نداشنه البتع خانواده منم مقصر بودند

حتما بعدش بحثی شده یا نشسته فکرکرده ممکنه احتراما ازبین بره اینجوری. شما فقط به این فکرکن که خدا دوس ...

دقیقا منم  خیلی موافقم معلومه  رفته چرتکه انداخته دیده نه  به نفعش نیست این حسم که میره پس تا خانواده ها اوکی نشه من به خودم سختی ومخالفت خانواده رو نمیدم 

اگر خودش  تلاشی کنه و شرایط و درست کنه حرفیه وگرنه باید فراموش کنم

دقیقا بیین  اما حتی اگه   اومد  باز هم فکر کن    هنوزم  ازدواج سخته حتی با وجود عشق  چون  شاید  یک عسق زود گذر باشه  یا بعد مخالفتا سرد بشه باز هم فکر کن  حتی اگه عاشقت باسخ

2731

دوستان یه طرفه هم قضاوت نکنین اولا همه چی پای اون اقاست دوما این مراسما به خودی خودش استرس اور هست. چه بسا که خوب پیش نرفته باشه و بدتره ضمن اینکه مطمئنا ایشون باخانوادشم بحثی داشته کاملا هم عقب نکشیده فقط خواسته همه چیز بدون کدورت و ناراحتی خانواده ها و توافقشون پیش بره به نظر من استارتر باید یکم زمان بده و خودشو به خدا بسپاره اگه که صلاح بود و این اقا دوباره اومد و همه چیز خوب پیش رفت قبولش کنه 

دوستان یه طرفه هم قضاوت نکنین اولا همه چی پای اون اقاست دوما این مراسما به خودی خودش استرس اور هست. ...

من گفتم خانواده منم بد صحبت کردند . راستش من بهش گفتم دیگه نمیخوام و بهتره تموم شه چون خیلی زود تغیر کرد دیگه نمیدونم چی شه

فقط دعا میکنم زودتر مشخص شه همه چی و حال خودم اوکی شه

نگران  نباش خدا بزرگه حتی اگه نشد بدون مصلحتی هست  شاید یکی بهتر  بیاد من خودم  دوست دارم  شوهرم    اونقدر خوش تیمو و پولدار  و اینا نباسه اما دوستم داشته باسه زندگی که هشق نباشه  حتی اگه تو خونه  خیلی عالی باشم رو اتیش میزنم 

خیلی ممنونم شما خیللی حرفاتون نزدیگه به شرایط . فک کنم تجربه کردید من که دیگه گریه نمیکنم فقط دعا می ...

آره بخدا اشکمو درآوردن شب بله برون جلو کلی جمعیت . و اینکه چندسال همو میشناختیم خیلی طولانی بود. شرایطم خود آقا قبول داشت خانواده زدن زیرش موقع تعیین زمان عقد. خانوادم فقط بخاطر من کوتاه اومدن واین هیچوقت فراموشم نمیشه وخیلی تو علاقم تاثیر بد گذاشته. یادش میفتم پشیمون میشم از ازدواجم. شما خوشحال باش و بسپر به خدا هرچی خیره و آرامشت در اونه همون بشه. ان شاا... یه همسر عالی با خانواده عالی نصیبت بشه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
نگران  نباش خدا بزرگه حتی اگه نشد بدون مصلحتی هست  شاید یکی بهتر  بیاد من خودم   ...

ممنونم جالب اینه قرآن باز کردیم برای شروع چون غریبه بودند یه آیه خیلی خوب بود

دوستان یه طرفه هم قضاوت نکنین اولا همه چی پای اون اقاست دوما این مراسما به خودی خودش استرس اور هست. ...

درسته حرفتون حرف شما هم درسته اما اول جنبا بد رو میخوایم بررسی کنیم  و اینکه باید رفتار اقاپسر رو باید تجریه و تحلیل کنن  و رضایت  هم مهمه باید ببین رفتار مادر افا پسر بعد چطور هست وگرنه  دید خوب بعضی اوقات  مثل  یک پردس  باید اول همه جوانب رو   درموردش فکر کرد

با حال الانم چیکار کنم 😭😭😭😭😭 دیشب تو فکر لباس بله برون و عقد بودم امشب چی

فقط خودتو به خدا بسپار عزیزم دوستان میگن خانوادش اوکی نیستو کاملا از فکرش دربیا منم نمیگم قطعا بهش فکر کن اما از خودم میگم که خانواده نامزدم منو به عنوان عروس میخواستن تموم شروطم قبول کردن اما نه تنها کاری نکردن بلکه حتی حسادتو این چیزام داشتن با من پس خوب بودن خانواده همسر تو جلسات خواستگاری مشخص نمیشه حالا حساب کن نامزد من 3 سال منو میخواست خانوادمم مخالف بودن پس قوی باش و توکل کن به خدا اگه قسمت هم باشین جور درمیاد و خودش میاد سمتت

آره بخدا اشکمو درآوردن شب بله برون جلو کلی جمعیت . و اینکه چندسال همو میشناختیم خیلی طولانی بود. شرا ...

ممنونمم . منم از همینا میترسم .مگه آقاپسر چقد میخواد بکشه و تحمل کنه .اصلا رفتارشون افتضلح بود حتی میگفت من خودم جهیزیه رو خورد خورد میگیرم کسی گوش نمیکرد به ما دوتا 😭😭

ممنونم جالب اینه قرآن باز کردیم برای شروع چون غریبه بودند یه آیه خیلی خوب بود

درسته  اما برای ازدواج نباید   تفال بزنین به قران امام صادق ع  گفتند اکتفا نکنید به ایک فال چون خود امامان و پیامبران نهی کردند 

2706