2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سر جهیزیه خیلی بد باههم بحث کردند. خانواده داماد میگفتن سه تیکه .من خانوادم مشکل مالی ندارند . ولی خانواده دوماد خیلی لحن بدی داشتند سه بار تو مراسم خواستگاری به پسرشون گفتند بریم ولی نرفت

☹☹☹😭وای

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
سر جهیزیه خیلی بد باههم بحث کردند. خانواده داماد میگفتن سه تیکه .من خانوادم مشکل مالی ندارند . ولی خ ...

مامانم همیشه میگه  درسته  همسرت خوب باشه خوله اما اینکه خانوادت باهات خوب نباشن  خیلی بده بدتر اط دوست داشتن شوهرت چون خیلی عذاب اوره و اینکه طرف مقابل هم به احترام بهشون چیزی نمیگه و بدترمیشه اوضاع   پس خیلی فکر کن  اینو میگم که اگه خانوادش با ازدواجتون مخالفت کنن دوباره و راضی نشن

حالا همه میگن مهریه پشتوانه زنه و غیره ... اما من هنوز متوجه نشدم چطور یه آدم حاضر میشه جلسه بگیرن سر اینکه چندتا سکه ارزش داره چونه بزنن و دعوا بشه و بعضا کل ازدواج منتفی بشه اونم با آدمی که به نظرش مناسبترین فرده و مطمئن بوده باهاش خوشبخت میشه. هنوزم ندیدم و نشنیدم کم یا زیادش کسی رو خوشبخت کرده باشه نهایت این بوده که شوهر از ترس مهریه طلاقش نداده انگار که دست و پای یه نفرو زنجیر کنی و بگی یالا دوستم داشته باش!

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706