2737
2734
عنوان

آخرای شهریور پسرم بدنیا میاد هنوز تخت و کمد نگرفتم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 75 پست
بدون کمد هم میشه صبر کرد غصه نخور برا نی نی هم خوب نیست منم برا بچه هام پول نداشتم کمد نگرفتم دوتا ک ...

آخه شوهرم میز کامپیوتر رو داد به داداشش که مثلا کمد خرید جا بشه تو اتاق الان اتاقمون همش درهم برهمه کامپیوترم رو زمینه، هرجوری فکر میکنم کشو خالی ندارم واسه لباساش

آخه شوهرم میز کامپیوتر رو داد به داداشش که مثلا کمد خرید جا بشه تو اتاق الان اتاقمون همش درهم برهمه ...

هنوز تا شهریور مونده خدا کریمه پولش جور میشه

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم تختواینانگرفتمونمیخوام بگیرم هنوزخیلی وقت داری براتختوکمدالبته من کلاهنوزهیچی نخریدم اخه واقعااو ...

منم فقط وسایل ضروری رو گرفتم لباسم زیاد نگرفتم واقعا سخته تواین اوضاع بخصوص اینکه کسی کمکت نکنه

2731
ساك رو بخر واسش  بقعيه ش مهم نيست بخاطر حرف مردم خودتو اذيت نكن. خدا رحمت كنه مامانتو

مرسی عزیزم، بخدا خیلی سخته همش از آدم سوال میپرسن خریدی چیزی یا نه منم واسه اینکه ضایع نشم میگم ماکه خونمون کوچیکه بخرم کجا بزارم

والا زنداداش من دوتا اتاق دارن پولم دارن ولی کمدو تخت نخرید میگه جاندارم واجب نیس جاگیره و فلان؛راست ...

بچه تو گهواره چقدر میمونه؟ راست میگین بعدا واسش تخت میخرم گهواره ارزونتره، ولی کمد رو باید بگیرم اصلا جا ندارم

2738
عروسک که نمیخوام بگیرم حداقل یه کمد بگیرم براش

ی کمد کوچیک بگیر ارزون در بیاد 

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
خیلی بده نتونی از همین اول واسه بچت چیزی بخری

بچه از همین اول که این چیزا رو نمیخواد پیش خودتون میخوابه تخت و کمد و گالسکه و روروئک واسه بعد شش ماه خوبه تا اون موقع هم میخری.خودم احتمال زیاد همینکار میکنم انشالله

من‌مادرشوهرم‌هی میپرسید منم گفتم هر وقت پسرت خونه بزرگ خرید منم میگیرم وگرنه خونه شبیه انباری میشه ب ...

منم فقط لوازم ضروری خریدم کالسکه و روورک هم میزارم بعد عید واسش میگیرم حتی گهواره رو میتونم جایگزین تخت کنم ولی کمد رو حتما نیاز دارم

انشالله خدا بهتون بده بهترین ها رو بگیرین

اینو بهت میگن ک بدونی زیاد هم مهم میست خودتو ناراحت کردی

من تک فرزندم.خداروشکر خانوادم دستشون ب دهنشون میرسه ولی تخت و کمد نذاشتیم بخرن ن جاشو داشتسم ن فعلا کاربردی داره

لباسمن تا 4.5ماهگیش گرفتن بقیش گفتم متناسب ب وزن و پوست و قدش هر ماه دوست داشتین بگیرید

الان بچم 16ماهشه پایین تختمون میخوابه خیلی غلط میخوره اصلا تخت ب دردش نمیخوره.پس الکی خودت ناراحت نکن

مردم هرکار کنی حرف میزنن

من مامانم سر جهازم خیلی خوب رسیدگی کرد دلم براش میسوخت.دردصورتی ک خانواده شوهرم برام ن طلا خریدن ن ا ...

منم جهازم کامل بود مادرشوهرم هنوزم میگه دست  مامانت درد نکنه ، قبل فوت مادرم شوهرم میگفت سیسمونی رو خودمون میگیریم الانم طفلک حرفی نمیزنه ولی پول نداره ، خانواده شوهرم درک میکنن چون خودشون واسه عروسی پسرشون هیچ خرجی نکردن نمیتونن حرفی بزنن ولی فامیلاش فضولن

خواهر من 20 میلیون گرفت گذاشت تو جیبش هیچکسم هیچ غلطی نکرد حرفم نزد وسیله های بچه رو هم شوهرش خرید

خواهر منم سر سیسمونیش از مامانم پول میگرفت میگفت میخوام وسیله بخرم همرو میداد قسط بانکش بعد میومد به مامانم غر میزد که پولی که دادی هیچی نمیشد آخرش دوباره مامانم خودش رفت خرید من الان با همون پولی که مامانم چندسال پیش به خواهرم داد واسه سیسمونیش کل وسایل رو گرفتم ، الان خواهرم بهم میگه از کسی انتظار نداشته باش خودت بخر، آدم مادر نداشته باشه بی کسه

منم فقط لوازم ضروری خریدم کالسکه و روورک هم میزارم بعد عید واسش میگیرم حتی گهواره رو میتونم جایگزین ...

برو عبدل اباد اونجا کمد فانتزی و کم جا و ارزون پیدامیشه 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
2706