2733
2734
عنوان

دختر کی ایطوره ؟؟چکار کنم .؟

528 بازدید | 42 پست

دخترم خبیلی بی نظم و شلختس چهار سال ونیمش. مدام لباس عوض میکنه و بنظر خودش خوشتیپ شده چنتا رو هم میپوشه  اینجا بشدت هوا گرم لباس زمستونیا رو برداشتم هر روز میره در میاره تو خونه میپوشه میگه بعد جمع میکنم ک نمیکنه لباس استین کوتاه رو رو زمستونه ها میپوشه دامن یا شلوار گشاد خلاصع هر چی دم دستش غر قاطی میپوشه .اینا رو جمع نمیکنه میره اشوزخونه کل ادویه جات قاطی میکنه میگه دارم اشپزی میکنم و میرزه رو فرش. اینو جمع نمیکنه میذه هر چ اسباب بازی داره میرزه . ظرفا رو تو کابینت در میاره  پخش میکنه و بازی. میگم تشویقش کنم یا جایزه بدم تا انجام بده. انجام نمیده و جیغ و گریه اول جایزمو بده دیگه ول کنم نیس.بچه چهار ماه میخابونم میگم اروم باش تا اینو بزارم سرجاش بلند میخنده بیدارش میکنم یا میخاد بره بیرون دسته درو ایقد تکون میده عمدا کذاین بیدار بشه.من باید ۲۴ساعته هواسم بش باشه وگر ن خونه رو به گوه میکشه ایقد بریز بپاش و جمع میکنم روزی چند بار خونه جارو برقی میزنم اخرشم شوهرم میاد میگه مگه چکار کردی.غبطه میخورم به دخترای دوستام ک ایقد مرتبن همسایم میگه دو هفته یبار خونه رو جارو میزنم دخترم بخاد بره پیششون دخترش نمیزاره ولی اون میاد دخترم خیلی استقبال میکنه میارش و بریز بپاش.چکار کنم  خیلی خستمم 

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    

دختر خاله منم اینجوریه هی میریزه ب هم عوض میکنه 

بچن دیگ برا بازی اینکار و میکنن 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم خستگی شما قابل درکه اما کارهای دخترتون هم متناسب با سنش مشکلی نداره. بچه هارو با هم مقایسه نکن اذیت میشی

ولی برای بچت بدون داد و فریاد قانون بذار. اگه چیزایی که میریزه جمع نکرد بدون دعوا یک اسباب بازیشو یک هفته بگیر بذار بالای کمد.

اگه باز جمع نکرد دو هفته بگیر و ...

باید قانون رو یادش بدی

اما این سن گذراست 

با بازی جمع کردند بهش یاد بده فعلا رو بازی فکرش

وقتی بچه رو میخوابونی بگو آخیش آبجی خوابید بریم بازی بیدار بشه نمیتونیم بازی کنیما

تو بازی خاله بازی خونه بازی بچش باش بریز و بپاش کن بذار اون مامان بشه و... تاثیر داره 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
2740

خب کوچیکه عزیزم ۴ سالشه همش پسر بچه بدتره بخدا پسرای من همش تو خونه تیله بازی می‌کردن آیینه منو شکوند با تیله یبارم زد تو تلوزیون سیاه شد ولی خراب نشد 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 

به زودی و ب چشم بهم زدنی بزرگ میشه و این روزها و این کارها واست حسرت میشه

بزار بچگی کنه چه عیب داره

بچه ای که از ۴ سالگی همه جا رو دسته گل کنه ، بچه نیست

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

فقط اون همسایه که گفته دو هفته یکبار هر سه روز خونه حتیبدونبچه کوچک نیاز به جارو داره چون کلی خرده غذا، مو و گردو خاک جمع میشه

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
اسی شمام مث‌من عصبی میشی و ....؟من وقتی همچین کارای میکنه داد میزنم عصبی میشم گاهی کت......

😔نگو تو روخدا

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

لباس پوشیدن و تیپ های عجیب غریب که کاملا طبیعی هست 

موقع جمع آوری، ریخت و پاش لگو مامان بیا مسابقه بدیم کی زودتر جمع میکنه یا جدول ستاره براش، بکش بگو مرتب کنی ستاره میدم ده تا که شد مثلا میریم خودت جایزه انتخاب کن 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
اسی شمام مث‌من عصبی میشی و ....؟من وقتی همچین کارای میکنه داد میزنم عصبی میشم گاهی کت......

من ظرفیتم خیلی اومد پایین  دیگه توانی برام نموند روح روانم بهم ریختس  بله گاهی کتک هم میزنم 

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
2706