2737
2739
عنوان

آخرای شهریور پسرم بدنیا میاد هنوز تخت و کمد نگرفتم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 75 پست

عزیزم چقدر سخت میگیری هرچیشو تونستی بخر نتونستی بعدها دونه دونه میخری اینم گریه کردن داره 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون به فکر خرف فامیلای شوهرتی

گور بابای فامیل شوهر بخدا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
حالا مگه واجبه اینا که بخری من پول داشتم و نگرفتم فقط ی کمد کوچولو گرفتم بعد یکسال تو دیوار ردش کردم ...

آخه کمد خودمون واسه خودمون جا نداره ، یه کمد که حتما میخواد، بعد هی ازم میپرسن اتاقشو حاضر نکردی هنوز، آدم یجوری میشه

2740

والا زنداداش من دوتا اتاق دارن پولم دارن ولی کمدو تخت نخرید میگه جاندارم واجب نیس جاگیره و فلان؛راستم میگه... سرویس کالاسکه خریده

من خودمم فقط یک کمد کوچولو خریدم و یک گهواره من بازکالسکه نخریدم

فکرمیکنی همه سیسمونی کامل میخرن چندتا عکس تو اینستا و کانالا دیدی که یک اتاق ترکیده از سیسمونی همه مثل اونا نیستن

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
براش کادو میارن دنیااومد برو سرویس کالاسکه شو بخر تخت که اصلا واجب نیس کمدم خیلی ها نمیخرن

سرویس کالسکه واسم زیاد مهم نیست تو شیش ماهگیش میخرم ولی کمد خیلی واجبه چون هیچ جایی واسه لباساش ندارم

آخه کمد خودمون واسه خودمون جا نداره ، یه کمد که حتما میخواد، بعد هی ازم میپرسن اتاقشو حاضر نکردی هنو ...

من‌مادرشوهرم‌هی میپرسید منم گفتم هر وقت پسرت خونه بزرگ خرید منم میگیرم وگرنه خونه شبیه انباری میشه با وسایلای زیادلباس بچه زیاد نگیر که جانشه بخدا سیسمونی فقط چشم و هم چشمیه فقط لوازم ضروری به دردمیخوره

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
از طرفی هم جا ندارم لباساشو بزارم حتما باید کمد بگیرم، فامیلای شوهرمم بجز خانوادش خیلی فضولن منتظرن ...

من مامانم سر جهازم خیلی خوب رسیدگی کرد دلم براش میسوخت.دردصورتی ک خانواده شوهرم برام ن طلا خریدن ن اینه شمعدون ن هیچی منم گفتم مامانم هیچی نخررررید همه رو خودمون خریدیم.ی خرید کلی ولی ریخت و پاش نکردم.

سرویس کالسکه واسم زیاد مهم نیست تو شیش ماهگیش میخرم ولی کمد خیلی واجبه چون هیچ جایی واسه لباساش ندار ...

پس کمد بخر با پولی که هدیه میدن بهش

منم جانداشتم برای لباساش کمد خریدم بااینکه یک اتاق کوچولو داریم ولی مجبور بودم برای وسیله هاش کمد بخرم

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
2706