2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه نفرو میگم خواهر شما اگه روزی نفری 2 تا تخم مرغ با 5 تا نون فقط بخورید دیگه میوه و چایی و گوشت ...

اخه من روزی نصف نونم نمیخورم تخم مرغم اصن نمیخورم فقط میوه و سبزی و گوشت خالی اگ باشه قندم نمیخورم بجاش کشمش میخورم  فقط شوهرم همچی میخوره

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد
2728
عزيزم اگر يه نفري و سه تومن داري و گوشت و برنجم نميخري  مديريتت خيلييييييييييييييييييييييييييي ...

دوتا پسردارم بیمه کلاس موسیقی کلاس زبان موسیقی هردو زبان یکیشون سی صد ندیده میگیرم واسه شکستن ساز یا کیف یاکفش اینجورموردکه بدون استثنی خرج میشه چندروز اخر پول نون ندارم اگر ماشینمم خرج بیاره هیچی ندارم الان لباسشویی خراب پول تعمییرندارم

والا ما چند روزه نه شیر خوردیم نه میوه درست و حسابی یخچال خالیه خونه مادرم میرم میوه و لبنیات به بچم  مبدم و خودم میخورم  شپهرمم از فروردین بیکار شد به جای گوشت چرخی هم سنگدون مرغ چرخ کردیم بازم بگه یا بسه

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

فقط خرج خورد و خوراک  بدون هزینه لباس و خریدای دیگه و سفر و هزینه دکتر  ماهی ۵۰۰ خرج میشه .فعلا سه نفریم و چها می تو راهه. و گوشت و هر دو ماه درمیون میخریم بیشتر ک مجبور نشیم هر ماه بخریم.برنج هم سر فصل. ک اگه بخوایم برنج و گوشت رو تقسیم هر ماه کنیم میشه ماهی ۷۰۰ خرجمون .

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
2738
اخه من روزی نصف نونم نمیخورم تخم مرغم اصن نمیخورم فقط میوه و سبزی و گوشت خالی اگ باشه قندم نمیخورم ب ...

بعد همه اینا میشه ماهی 50 

در محاسباتت تجدید نظر کن😄😄😄کدوم شهرید منم بیام بشم همشهریتون چقد همچی مفته اونجا 

...یک عدد آدم...

هی بابا اگ غذا خوردن منو ببینی همه میگن چطور میتونی نخوری...ولی از وقتی رژیم میگیرم برا خودم خیلی بهتره چیه پر خوری ادم با  دو لیوان شیر و خرما هم میتونه زنده بمونه

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد
یعنی خودت سه تومن حقوقت هست؟؟ خوب چیکارش می‌کنی ؟

جداشدم کل درامدم سه تومنه هزینه قبض بیمه کلاس زبان وموسیقی پسرا سی صدمیزارم کنار برای تعمییرسازی کفششون کیفشون پاره بشه این سی صد پس اندازه که همیشه یه راهی براش پیدا میشه