2737
2734
بعد همه اینا میشه ماهی 50  در محاسباتت تجدید نظر کن😄😄😄کدوم شهرید منم بیام بشم همشهریتون چقد ...

اینجا از عمده فروشا میخریم نگفتم ماهی ۵۰ گفتم اگه همچی از ماه قبل مونده باشه اون ماه نفری ۵۰ خرج میشه ینی ۱۰۰ تومن دونفری ۲ کیلو خیار و گوجه  بخری و برا چند روزت بمونه  تو بگو در ماه چهار بار بخری ک اونم زیاده فقط سهم من میشه ۵۰ سهم شوهرمم۵۰ تومن  میوه  با ۲۰ تومن نون در ماه  همین...اما اگ بخوام برا اشپزخونه خرید کنم همچییی ۳۰۰ میشه

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد
هزینه بیمه تعمییر ماشین کلاس برق اب وبرق ندارین من که باسه تومن کم میارم

ماهی ۸۵۰ قسط بانکه. ۲۵۰ قسط خانگی ۵۰۰ بیمه من و شوهرمه . حدود ۱۵۰ هم پول فیش های اب و برق و تلفن...خرج هایی مث خرج دکتر و خرابی ماشین و خرید هایی مثل لباس و سفر رو ننوشتم . 

فقط خرج خورد و خوراکمو گفتم حدود ۵۰۰  تا ۷۰۰ ک اگه باز اون ماه مهمان باشه تا یک تومن میرسع

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی ۸۵۰ قسط بانکه. ۲۵۰ قسط خانگی ۵۰۰ بیمه من و شوهرمه . حدود ۱۵۰ هم پول فیش های اب و برق و تل ...

بچه هم دارین ؟پس حق دارم سه تومن روکم بیارم یا به نظرشماهم ولخرجم یه پسرم هفده سالشه یکی ده سال روزی شش هزلرتومن حداقل پول توجیبی میخوان که گاها ده تومنم میشه هزینه های دیگه هم هست

2731
من آخر نفهمیدم ۳ نفر آدم بزرگ فقط غذا بخورن در حدی که سوء تغذیه نشن پولش چقدر میشه ؟ 😃 فقط هزینه غذ ...

من قبول ندارم اینجوری که میگن خیلی هزینه هاشون کم میگن من اون هفته سی تومن میوه خریدم برای یه هفته دوتا بچه دارم سه روزه تموم شد

بچه هم دارین ؟پس حق دارم سه تومن روکم بیارم یا به نظرشماهم ولخرجم یه پسرم هفده سالشه یکی ده سال روزی ...

اره یه دختر دارم ک نزدیک چهار سالشه و یکی توراهه. . من قسط هام زیاده .دوسه ماهه پس انداز نداریم و تا شیش ماهه دیگه هم نداریم .چون خونه عوض کردیم جدیدا . چند تا چک کابینتی مون مونده. وگرنه با ۳ تومن هم قسطامو میدم هم خرج میکنم و هم خرید برا خودم. 

لیست از خرج هات تو ماه بنویس ببین چقدر خرج اضافی داری اونارو کم کن جاش پس انداز کن. 

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...