2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه نوشتی 50 هی نون ماست بخورید ماهی 50 میشه 

نه نفری اینقد منظورمه مثلا بعضی وقتا یک ماه درمیون میریم خرید من خرید یک ماهمو ی جا میکنم 

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد
ما شهرستانیم من همه چیم میخرم برنج گوشت میوه همه چی بجز پوشاک و لوازم ارایشی

منم تهران نیستم برنج وگوشت روباباشون براسون میاره صدمرغ خریدم .کلاس زبان کلاس موسیقی بیمه هفته ای ییه بار میوه نهایت سی صد هم خزینه  لباس گداشتم کناربرای یه ماه کیفشون سازشون کفشون بالاخره یه راهی پیدامیشه واسه سی صد ده روز اخرپول نونم ندارم چکارکنم

2740

من آخر نفهمیدم نی نی سایت واقعیته یا توهم . 

تا حرف از خواستگار میاد خانم ها طبعشون می‌ره بالا و  ب ی پسری ک حقوق دو تومن داشته باشه رو رد میکنند . و میگند پسر باید خونه . ماشین و ویلا و کشتی داشته باشه . 

وقتی حرف از بدبختی مالی باشه هم خوب استقبال میشه   جالبه واقعا . 

من شوهرم1600حقوقشه پول قسطامون هست800 مابقی میره برای خرج خورد و خوراک و تفریح و دوا و درمون و بنزین ماشین. یارانه ام گذاشتیم برای پول قبض هامون

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
چ طوری من ماهی سه تومن دارم کم میارم چ جوری هزینه میکنی گوشت وبرنج من نمیخرم

عزيزم اگر يه نفري و سه تومن داري و گوشت و برنجم نميخري

مديريتت خيلييييييييييييييييييييييييييي اشتباهه

نه نفری اینقد منظورمه مثلا بعضی وقتا یک ماه درمیون میریم خرید من خرید یک ماهمو ی جا میکنم 

منم یه نفرو میگم خواهر شما اگه روزی نفری 2 تا تخم مرغ با 5 تا نون فقط بخورید دیگه میوه و چایی و گوشت و برنج و سبزی و اینام نخورید ماهی 60 تومن خرج میکنید اابته به من ربطی نداره میگم حساب دستتون بیاد😘

...یک عدد آدم...