2733
2734
عنوان

کسی بوده اسم فرزندش رو با توجه به حروف ابجد انتخاب کرده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 11234 بازدید | 100 پست
حروف ابجدکبیر یا صغیر؟

کبیر

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

من حساب کردم ۴۰/۵ شد

خب حالا چکارش کنم؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم اسما بر چه اساسي هست اسم شناسنامهاي  اسمي كه مردم صدا ميكنن يا اسمي كه تو مدارك نوشته ميشه

مثلا يكي رو تو شناسنامه ميگن محمد علي بعد ميان مثلا  تو مدارك ميزنن علي و مثلا اطرافيان مملي صدا ميكنن

يا اينايي كه خارجي هستن يه اسم ايراني دارن و يه اسم خارجي  يهاسمي هم كه مردم صدا ميزنن

مثلا سارا كاتلين  تو شناسنامه است  سارا  ايرانيشه كاتلين خارجيش

اينا همه مهمه  كه بدونيم

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
من نمیشناسمش فقط طبق تعریفای فامیلمون گفته اسم بچه رو با ابجد انتخاب کردیم  ولی فک کنم تو یه س ...

اگه براتون زحمتی نیست میشه به فامیلتون پیام بدید و اسم و شماره اون طرف رو بگیرید

باور کنید چون خیلی از اسم بچم بد گفت نگران شدم میخوام اسم دیگه ای براش بگذارم مثلا فاطمه و ... اما میخوام مطمئن بشم ببینم این طرف درست گفته یا نه

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2728
نميدونم اسما بر چه اساسي هست اسم شناسنامهاي  اسمي كه مردم صدا ميكنن يا اسمي كه تو مدارك نوشته م ...

میگن اسمی که طرف رو باهاش صدا می کنید مهمه 

اسم شناسنامه مهم نیست

قدیما که شناسنامه نبوده 

من حساب کردم ۴۰/۵ شد خب حالا چکارش کنم؟

40.5 نمیشه که. باقیمانده رو باید محاسبه کنین. که مابین 1 تا 12 هست. احتمالا برا شما ۶ هست 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
40.5 نمیشه که. باقیمانده رو باید محاسبه کنین. که مابین 1 تا 12 هست. احتمالا برا شما ۶ هست 

خب بعدش چکار کنم؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

اسم خیلی مهمه

تعیین اسم با ابجد واقعا خرافات نیست 

من خوندم نام مادر امام زمان را از ملیکا تغییر دادن و نرجس گذاشتند حرف ابجد نرجس 313 میشه این یعنی در این اسم رازی نهفته است.

2738

برا بدست آوردن کوکب هر فرد وخصوصیاتش از کواکب هفتگانه هم همون روش استفاده میشه ولی مجموع عدد رو به 7 تقسیم بکنین و باقیمانده ش ستاره اون فرد هست

1-ستاره مشتری 2- ستاره ناهید 3- ستاره خورشید 4- ستاره مریخ(بهرام) 5- ستاره تیر(همسر) 6- ستاره کیوان(زحل) 7- ستاره قمر(ماه یا لونا) 

هر کدوم هم مشخصات خاص خودشونو دارن 

من برا بچه رو پیدا نکردم

ولی ستاره های ازدواجش و پیدا کردم

می‌گفت ابجد دختر و مادرش و پسر و مادرش رو جمع کنید تقسیم بر پنج کنید باقی مانده بین هرچی ک بود فلان طوره

انجام دادم گفت بهم می‌رسید😅

برا بدست آوردن کوکب هر فرد وخصوصیاتش از کواکب هفتگانه هم همون روش استفاده میشه ولی مجموع عدد رو به 7 ...

نفهمیدم

ینی بچه و مادرش روجمع کنیم؟

یا صرفا عدد ابجد هر فردی رو جدا حساب کنیم و...

این لینک رو ببین سخت نیست اینجوری میتونی حساب کنی

اره حساب کردم جزء حادثه ساز متضرر در اومد  

ولی باز می خواستم از یه روحانی خبره به علم بجد بپرسم

2706