2726

اسم دختر من کوثر هست

از یه نفر گفت که اگه این اسمش باشه در اینده نه به حرف تو نه پدرش و نه شوهرش گوش خواهد داد. 

ناسازگار خواهد بود.

البته این آدم علم ابجد بلده تا حالا به هر کسی چیزی گفته درست بوده 

حتی ازش پرسیدم دخترم به من رفته یا باباش گفت باباش. درست هم میگفت تمام رفتارهاش به شوهرم رفته . من از قصد این سوال رو پرسیدم که ببینم تا چه حد چیزی بلده

حالا شما دوستان کسی رو میشناسید علم ابجد بلد باشه؟ میخوام مطمئن بشم درست گفته یا نه.

کسی از آشناهای شما تا حالا این کار رو کرده؟

میشه کمک کنید خیلی نگران شدم... 

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیشه شمارشو بدی اسم شوهرمو عوض  کنم؟؟حس میکنم اسمش نحسه انقد بدبختی میکشه

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728

همونی که میگه اشرافی و کم درآمد و حادثه ساز؟ من هر پولداری رو با اسم مادرش حساب کردم اشرافی عالی در اومد هر کسی رو هم که هی ضرر میداد و گند میزد حادثه ساز متضرر به نظر من که درسته مثل اینکه منبعش از کتب شیخ بهایی هم هست غلط نیست

گلم من اصلا به این چیزااعتقادی ندارم.

هرکسی هم گفته:هرچی این آدم گفته درست دراومده بخاطرتلقینایی هست که آدمابه خودشون میدن.

وگرنه گوش کردن یاگوش نکردن بچه به حرفای پدرومادرش وحتی همسرش بستگی به چگونگی تربیتش توسط والدینش وبخصوص مادرش داره.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
اره الان بچش کوچیکه نمیدونم چطور بشه ولی گفته بود به مادرش میره تا اینجا که اخلاقش مثل مامانشه

کسی که این حرف رو زده علم ابجد بلد بوده 

اگه اسم و شماره ای دارید مشه لطف کنید بگید

من نميدونم،اينا كه گفتي چيه  اما اينده رو فقط خدا مي دونه  نيمي از تربيتشم دست خودته..!

اتفاقا میگن تربیت مهمه 

اما اسم خوب مثل خاک حاصلخیزه که هر چی روش بکاری خوب در میاد اما اسم بد مثل خاک بد هست هر چی تلاش کنی و چیزی بکاری فایده چندانی نداره

اینا رو خودشون میگن

اسم خودتونو و دختر تونو به اعداد حروف ابجد تبدیل کنین. جمع کنین و تقسیم بر 12 کنین تا ستاره ش بیاد. مشخصاتش رو  از اون ستاره میشه برداشت 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

من نمیشناسمش فقط طبق تعریفای فامیلمون گفته اسم بچه رو با ابجد انتخاب کردیم 

ولی فک کنم تو یه سری سایتا برنامه هایی هست که اسم بچه و مادرو میزنی ابجدشو میگه 

واقعا راسته؟؟؟؟!!!!آخه منم خواستم اسم بچمو بر همین اساس انتخاب کنم از یه خانم با سواد علمی دینی بالا مشورت کردم،گفت الکیه و هدف اینه ک میخوان اسمهای ائمه و مذهبی کمرنگ شن

از طرفی هدایت دست خداونده و شخص خودشم اختیار داره،اگه اینطوری بود اسم بچه رو انتخاب کنیم بر این اساس و بعد ولش کنیم بگیم بیخیال تربیتش،اسمش اوکیه،دیگه نمیخواد راهنمایی و تربیت!!ک کاااملا اشتباه و احمقانه ست...

همونی که میگه اشرافی و کم درآمد و حادثه ساز؟ من هر پولداری رو با اسم مادرش حساب کردم اشرافی عال ...

اره منم دیدم

اما کسانی که علم ابجد بلدند نمی دونم با چی حساب میکنن

اتفاقا اسم بچم جزء حادثه ساز متضرر در اومد

اتفاقا میگن تربیت مهمه  اما اسم خوب مثل خاک حاصلخیزه که هر چی روش بکاری خوب در میاد اما اسم بد ...

من فقط شنيدم كه اسم با معني و ديني بزاريد،اونم به خاطر آخرتش كه ثواب داره من و ترسوندي .....😶

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
واقعا راسته؟؟؟؟!!!!آخه منم خواستم اسم بچمو بر همین اساس انتخاب کنم از یه خانم با سواد علمی دینی بالا ...

اتفاقا میگن تربیت مهمه 

اما اسم خوب مثل خاک حاصلخیزه که هر چی روش بکاری خوب در میاد اما اسم بد مثل خاک بد هست هر چی تلاش کنی و چیزی بکاری فایده چندانی نداره

اینا رو خودشون میگن

نه اونا نمیگن اسم مذهبی نزار میگن اسمی بزار که ستاره اش با شما همخونی داشته باشه حالا شما خودت میتونی انتخاب کنی که مذهبی باشه یا غیر مذهبی

بعضی از اسم های مذهبی خب نمیخوره ولی اسم مذهبی زیاد داریم میشه چیزهای دیگه گذاشت

2706