2733
2734
عنوان

کسی بوده اسم فرزندش رو با توجه به حروف ابجد انتخاب کرده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 11275 بازدید | 100 پست
خانمی طبق همین فرمولی که دوستان اینجا گفتن، عدد نام های حسین و فاطمه رو حساب و جمع و تقسیم بر 12 کرد ...

آره ولی خب جوابش رو از کجا آوردی؟؟

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
تربین بچه مهمه اما میگن اگه اسم مثل خاک گیاهه اگه خاک خوب باشه با رسیدگی به راحتی گیاه رشد می کنه و ...

برای شوهرم محاسبه کردم به اسم شناسنامه ای راست درومد

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باقیمانده هر کدوم شد از روی این پیدا کن:

1- اشرافی عالی 2 – اشرافی عادی 3- عرفانی عالی 4- عرفانی عادی 5- کم درآمد عالی 6- عرفانی متضرر 7- کم درآمد متضرر 8- اشرافی متضرر 9- حادثه ساز عالی 10- حادثه ساز عادی 11- حادثه ساز متضرر

باقیمانده اسم خودم 11 دراومد یعنی حادثه ساز متضرر ببختم من  

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

حتما اسم کامل شناسنامه ای باید محاسبه شود اسم شخص مورد نظر را به همراه اسم مادر او ( اسم ثبت شده در شناسنامه )بر اساس حروف ابجد به عدد تبدیل و با هم جمع نموده و بر عدد 12 تقسیم می نمائیم باقیمانده جواب مورد نظر ماست . مثال: نام شخص علی و نام مادر زینب می باشد. علی ـ 70+30+10=110 زینب ـ 7+10+50+2=69 جمع دو اسم 179 می باشد حاصل جمع را تقسیم بر عدد 12? می نمائیم باقیمانده تقسیم 179 بر 12 می شود 11 پس علی جز دسته حادثه ساز متضرر می شود . جدول حروف ابجد برای محاسبه نام فرد و مادرش : ابجد کبیر : (الف =1 )،(ب = 2 ) ، ( ج = 3 ) ، ( د = 4 ) ، (ه = 5 ) ، ( و = 6 ) ، ( ز = 7 ) ، ( ح = 8 ) ، ( ط = 9 ) ، ( ی = 10 ) ،( ک = 20 ) ،( ل =30 ) ، ( م = 40 ) ، ( ن = 50 ) ، ( س = 60 ) ، ( ع = 70 ) ، ( ف = 80 ) ، ( ص = 90 ) ، ( ق = 100 ) ، ( ر = 200 ) ، ( ش = 300 ) ، ( ت = 400 ) ، ( ث = 500 ) ، ( خ = 600 ) ، ( ذ = 700 ) ، ( ض = 800 ) ، ( ظ = 900 ) ، ( غ = 1000 ) .

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2728
باقیمانده هر کدوم شد از روی این پیدا کن: 1- اشرافی عالی 2 – اشرافی عادی 3- عرفانی عالی 4- عرفانی عا ...

از من کم درآمد متضرر😂😂😂

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
نه میگن اسمی که باهاش فرد رو صدا می زنید مهمه شناسنامه هر چی باشه مهم نیست به خاطر همین حتی اگه اسم ...

برا محاسبه اسم مستعار حساب میشه ن شناسنامه؟؟؟ 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
2738

سلام استارتر ،اسم بچتو چجوری انتخاب کردی؟ بر اساس ابجد؟ نظرت چیه درموردش؟

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

می توان از نرم افزاری استفاده کرد که به همین منظور طراحی شده است. نام مادر را گرفته و ابجد آن را حساب کرده و نام فرزند را بر اساس طالع پیشنهاد می کند. اسم پسر و دختر را هم جداگانه و با هر پیشوند یا پسوندی که در نظر باشد:

https://rastan.parsiblog.com/posts/272