2733
2734
خواهر شوهرم درد زایمان داره میگیره ول میکنه .همه دورش جمع شدیم تنها نباشه

اخی کمرشم ماساژ بدین باهاش صحبت کنین استرسش کم شه

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی کمرشم ماساژ بدین باهاش صحبت کنین استرسش کم شه

یکسره ماساژش میدیم ساعت اصلا نمیگذره

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
یکسره ماساژش میدیم ساعت اصلا نمیگذره

وای به دنیا نیومده هنوز؟😍😍😍

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2731
وای به دنیا نیومده هنوز؟😍😍😍

ن هنوز تازه بستریش کردن

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
اخی انشالله  به سلامتی به دنیا بیاد

فدات شم 

فعلا تو بیمارستان منتظریم

2740
ساعت 6 اومد😍😍😍😍

عزیزم مبارکه😘😘😘😘😘 به جای من بوش کن.عاشق بوی بچه ها هستم

منم طبیعی زایمان میکنم خیلی میترسم یه هفته اخرمردادمیاد تاریخ دقیقشو نگفتن

عزیزم انشاالله صحیح و سلامت زایمان میکنی. روزای آخر  تخم شوید دم کن بخور. زایمان رو سریع میکنه. برا شیرت هم رازیانه دم  بخور. دلستر تلخ  هم خوبه. حتما بخور که بتونی شیر خودتو بدی پسرت. زایمان کردی خبر بده