2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توروخدا بخواب. من سه شب نخوابیده بودم درد زایمان گرفتم. از شدت خواب و غش نمیتونستم زایمان کنم. عین ج ...

الهی قدمش خیر باشه مبارکه

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
فدای تووووو بشم من😍😘

خدانکنه شیر مردتو سالم بغل بگیری قدمش مبارک😘😘😘 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
توروخدا بخواب. من سه شب نخوابیده بودم درد زایمان گرفتم. از شدت خواب و غش نمیتونستم زایمان کنم. عین ج ...

خابم نمیبره😩چن هفته زایمان کردی طبیعی یاسز

خداحفظش کنه برات😘😍

کمکم کن یاعلی
2740
ممنونم عزیزم ایشالله ازاین جوجوها قسمت خودت

عزیزم مرسی.من از الان با داییم شرط کردم بعد ازدواج برم پیشش بچم دوقلو دختر پسر شه 😍😍😍😍

خابم نمیبره😩چن هفته زایمان کردی طبیعی یاسز خداحفظش کنه برات😘😍

فدات عزیزم. 31 خرداد زایمان طبیعی کردم. خیلی بهم سخت گذشت. بخاطر نخوابیدنم و اینکه جون تو تنم نبود که زور بزنم ماما میگفت سه ساعت دیرتر زایمان کردم. انشالله به حق فاطمه زهرا راحت زایمان کنی . طبیعی خیلی بهتره. شما چطور زایمان میکنی؟

فدات عزیزم. 31 خرداد زایمان طبیعی کردم. خیلی بهم سخت گذشت. بخاطر نخوابیدنم و اینکه جون تو تنم نبود ک ...

منم طبیعی زایمان میکنم خیلی میترسم یه هفته اخرمردادمیاد تاریخ دقیقشو نگفتن

کمکم کن یاعلی
ایشالله😍من عاشق دوقلوعم خیلی بامزن

فدات وای اره میرم مطبش ضعف میکنم از اون حجم نی نی .دلم میخواد همونجا بمونم برا همیشه😍😍😍😍😍😍

خواهر شوهرم درد زایمان داره میگیره ول میکنه .همه دورش جمع شدیم تنها نباشه

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2706