2733
2739
عنوان

شوهرم در حضورم گلگی من به مادرش کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2084 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره گرمه منم تو بدترین دعوا نه بهش نگفتم اما دیگه شورش در آورده 

خب اشتباه از خودت بوده من نمیزارم قهر باشم اگه به زورم بیاد یه حا خیره میشم کلا خودش پشیمون میشه میگیره میخابه میگه تا خودت نخای اصلا نیمشه😂😂

خخخ تو چندتا از تاپیکا امشب هی پیاماتو خوندم خیلی دلت ازش پره هااا

خیلیییییییییییی خواهر خیلیییییییییییی متنفرم بخدا ازش خیلی خسیسسسسسس

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
2728

شوهر منم یبار شروعرد به خانوادم فوش دادن سر یه چیز مسخره... کارمون بجای باریک کشید حتی منو زد داشتم میرفتم بیمارستان ورداشت زنگ زد به باباش اینا اوناهم اومدن عوض اینکه یکم پسرشونو نصیحت کنن برگشتن گفتن حتما تو و مامانت کاری کردین که فوش خوردین و اینجورین کرده🙄اینقد احساس غریبی کردم چون از خانوادم دورم غریب تو شهر این عوضیا هستم به بابام اگه میگفتم منو زده سکته می‌کرد طفلی اینقد رو ماها حساس بود😫 

بهترسن روشه 😀😀مخصوصا برا شوهرایی که گرمن نه اونایی که سردن 😔

شوهر من خیلی گرمه . ولی نشد دیگه خراب شد و یه دعوای بزرگ. دوستم بهم گفت این کارو بکن دیگه بعد ازش هر درخواستی کنی قبول میکنه ولی مال من وحشتناک شد

امید زندگیم دوقلوهام😍 
مادرش تو این مواقع سواستفاده میکنه و از آب گل آلود ماهی میگیره

دقیقا مادرشوهرمنم .ببیته با شوهرم میخندیم اخم میکنه ببینه باهم حرف نمیزنیم جفتک میندازه از خوشحالی😂

خخخ خب تحویل نگیر خودش میاد بلاخره😁ببینه مهمه بدتر لوس میشه مردا مث بچه ها میمونن بخدا

والا نمیاد بعد ۵ روز خووم گفتم بیا صبحونه بخور اومد کلا تا ۱۲ خونه نمیاد نمیدونم کجا میره رابطمون کلا خراب شده  

وزن اولیه=74/500  70/500   ۶۷/400  ۶۸/600  
2740
اخی عزیزم اشالله خوب بشه سرعقل بیاد 

من به این نتیجه رسیدم که شوهرم ماماشو میبینه خود به خود بد میشه وقتی هم تنهاییم خیییییلی خوبه خیلی الان بعد یک ماه اومدیم خونه مادرشوهرمم از دستش اعصابن خوردهههه همش به پسرمن گیرمیده ولی به بقیه نوه هاش اصصلا 

2706