2726
عنوان

شوهرم در حضورم گلگی من به مادرش کرد

2080 بازدید | 98 پست

خیلی عصبانیم تا رسید گفت بمن تو من تو فشار گذاشتی گفتی خونرو تعمیر کنیم میتونستیم بشینیم توش تحمل کنیم تو گفتی ماشینم بفروشم خونه بخرم تو فلان تو بهمان مادرشوهرمم پشتش در اومد حتی گفتم نباید شبا دیر بیاد مادرشوهرم گفت ولش کن شاید کاز داره بعد گفت اون بده تو هم بدی منم گفتم هر کی بگه من بدم بدی از خودشه خلاصه انگار فقط دلش میخاس بمن این حرف بزنه چکار کنم این کار دیگه تا عمر داره انجام نده چکار کنم تنبیهش کنم که مشکلات بینمون همه جا نگه دلم میخاد درس خوبی بهش بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهرم پول خونه خریدن داش اما میخاد بخودش سختی نده از موقعی خونه خریده هزار تا منت سرم گذاشته 

مگه بهنام ت  زده که منت داره 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

من ی سری شوهرم تو جمع ضایه م کرد

تو خلوت بهش گفتم ببین این رفتارت خیلی زشت بود 

مطعن باش تو همچین شرایطی قرارت میدم که همیشه یادت بمونه چه مزه ایه این رفتار

ادب شد خلاصه😂

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

همچی میگی میخام درس خوبی بدم بهش انگار بچته😔بگو این دفعه فوضولی کنی دستتو جیز میکنم😂😂شوخی کردم به نظرم اینجورادما درست بشو نیستن تا خودشون نهان خصلتشونه بعدشم فشار اومده بهش شاید فوران کرده 

2706