2737
2739
من به همه چی علاقه دارم ... اضافه وزن ندارم ...  فقط یه ورزش میخوام که در عین مفید بودن سرگرمم ...

گزینه های خودت چیه؟ 

اگه اروم میخوای یوگا و پیلاتس

اگه گروهی و ملایم میخوای ایروبیک

اگه حرکات سریع که انرژیتو تخلیه کنه میخوای زومبا و کیک بوکسینگ

اگه دوست داری تنها کار کنی و بدنت فرم بگیره بدنسازی

تی ار ایکسو خواهرام رفتن خیلی تعریف کردن من خودم نرفتم اطلاعاتی ندارم.

حالا بقیه ورزشا هم هستن مثل شنا و والیبال و ... ولی فکر کنم منظورت بیشتر همون بالاییا بود.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تی آر ایکس چطوریه؟؟ 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2742
گزینه های خودم : تیر اندازی ...  شنا ... هاپکیدو ...  رقص ...

همه ش خوبه. 

اگه نمیتونی بینشون انتخاب کنی قرعه کشی کن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740
بچه ها من میخوام تو کمترین زمان بیشترین میزان کاهش وزن داشته باشم . کدوم ورزش برم ؟ و چه جوریه پوستم ...

فک کنم همین تی ار ایکس که دوستان گفتن خوبه ....  من خودم ی مدت زومبا هم رفتم اونم خیییلی خوبه

چرا عزیزم؟منکه خیلی خیلی خوشم امده

اون موقع کم سن بودم ... به روحیاتم نمیخورد ... یکی دوسال بعد اینکه ولش کردم به ورزش رزمی علاقمند شدم ... البته از بین ورزش های رزمی نینجوتسو و هاپکیدو رو دوس دارم الان

2706