2752
2734
خوشگلن دیگهههه😃اخلاق خوبشون خوشگل نشونشونشون میده

ژون بابا

یعنی تو کفتم ببینمت نامرد یبار عکس نزاشتی برام😒

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بچه ها من نیایش خاتونم یه مامان پر انرژی فعال شیرازی به دور از تجملات و خاکی هستم

که داخل پیجم هر روز یه چیز جدید یاد میگیری

از آشپزی و خونه داری و بچه داری گرفته تا معرفی فیلم و چالش پس انداز و چالش لاغری  و....

پر از حس خوب و زندگی هست داخل پیجم🤩 👇👇👇

@niayeshkhatoon_life_style

حتما فالوم کنید😘

niayeshkhatoon_life_style@

دخترای شیرازی به خوشگلی معروفن البته اگه اصالت اصل خوده شیراز باشن من خودم اصالت اصلیم شیرازی هس تو اقوام حتی پسر زشت هم نداریم

البته همه جا زشت و خوشگل داره ادم نباید از رو عکسوی تو گوگل نظر بده   ولی ما دوختروی شیرازی حتی برامون شعر هم خوندن  (دختر شیرازی جونم دختر شیرازی چشاتو به من بنما تا شهر راه نندازی چشامو میخای چه کنی بیحیا پسر مگه تو بازار ندیدی اینم مثل اونه ولی یکم نرخش گرونه)